Aplikacja „Pliki” na iPhone nie otwiera żadnych plików

Cześć, pisze do Was z problemem który nieco paraliżuje moją pracę zawodową. iPhone 8, najnowszy soft. Otóż od niedawna aplikacja „Pliki” na iPhone nie otwiera żadnych plików. Żadnego formatu. Co więcej nie chce pobierać mi PDF-ów żebym mógł je otwierać w jakiejś innej aplikacji. Dokumenty word tak samo. JPG pobiera samoczynnie z automatu ale po otwarciu nie wyświetla obrazka tylko taką planszę. Ręce załamane, pomóżcie, bo w terenie nie mogę podpierać się wiedzą z książek i dokumentacji technicznej do wagonów XD Sprawność i jakoś kolei towarowych leży w Waszych rękach :smiley:

1 polubienie

Miałem wczoraj identycznie. Nagle przestało otwierać moje ulubione magazyny, więc zacząłem kombinować, nawet sprawdzać czy przypadkiem iCloud nie uszkodził tych plików w jakiś sposób. Pomogło wyłączenie i włączenie iPhone’a.
By się zabezpieczyć, zrobiłem idealną kopię zapasową na Box.com (bardzo sympatyczny czytnik PDF-ów). Nie ma co tak w pełni ufać Apple :stuck_out_tongue:

Na razie zrobiłem restore, przywróciłem kopię z iCloud. Zobaczymy jak iPhone wstanie :slight_smile:

Uff, po restore wszystko wróciło do normy :smiley:

1 polubienie