Aplikacja do księgowania

Cześć Wąsy :smiley:
szukam jakiegoś dobrego programu do księgowania faktur. W firmie nie wystawiany praktycznie, ale sporo elektroniki zamawiamy i szukam czegoś lepszego.
Ważne aby można było dodawać wiecej niż jeden dokument do danej pozycji.

Na ten moment korzystam z Receipts który jest w Setapp pod macOS.

Będę wdzięczny za tipy :raised_hands::smiley:

Firma na i …pl - korzystam od 10 lat (jako jdg - normalny pakiet bez rachunkowości). Fakturowanie jest za darmo. Szczerze polecam.
Pzdr

Edit: Nie do końca rozumiem, dlaczego ktoś mnie oflagował. Jako mac user absolutnie nie polecam korzystania z jakiejkolwiek aplikacji, która nie trzyma danych w chmurze (czy to serwis online, czy icloud).
Dane firmowe są zbyt wrażliwe i ważne, aby je utracić. Serwis, który podałem - jest faktycznie przeze mnie używany. To żadna reklama itp.

Sorry, trochę z rozpędu kliknąłem.

Krótki post z poleceniem, w połączeniu z ramką poniżej i wyzwolił się u mnie odruch Pawłowa. :pray:

Minęło trochę czasu, odkąd widzieliśmy innerside - ostatni wpis tego użytkownika był 11 miesięcy temu.

3 polubienia

Rozumiem i szanuję :slight_smile: Fakt - muszę częściej zaglądać :slight_smile:

2 polubienia

sprawdziłem ich pare razy i albo robie coś zle albo nie widzę aby posiadał ocr co do danych : |

co do podejścia do faktur to jak najbardziej jestem za, aby trzymać je w bezpiecznym miejscu :slightly_smiling_face:

mi najbardziej podoba się inFakt, ma na pewno ocr jak sprawdzałem na szybko, obsługa jest mega intuicyjna.

Byłem ślepy, i jednak da się wykupić samą aplikacje przy spółce :slightly_smiling_face:

niestety wciąż szukam czegoś tańszego