Aplikacja Discourse iOS

Cześć Wąsy,

przy zaczęciu korzystania z forum szukałem jakiejś aplikacji która byłaby wygodniejsza pod przeglądanie contentu niż wyszukiwarka, niestety kiedyś nie znalazłem nic co robiłoby choć jakieś wrażenie ale teraz znalazłem w końcu client na mobile - Fig

niestety apka ma in app purches i to dość spory, 72 ziko rocznie za taką apke - cena z kosmosu : \

narazie nie przeszkadza żaden pay wall, oby tak było do końca

Ja używam tej bezpłatnej od Discourse po prostu.
Coś w tym fig mi nie pasowało, nie pamietam co. Chyba nie pokazywało co było przeczytane, a co nie, czy jakoś tak.
Ten DiscourseHub to mega gunwo, ale dla mnie jednak najwygodniejsza.

1 polubienie

Miałem tak samo jak Piotrek, na początku mi się apka podobała, ale coś było tam nie tak i wróciłem do przeglądania przez stronę.

1 polubienie

Ja pokorzystałem jescze troche z Fig i też coraz bardziej widze mankamenty o których wspominacie. Dam jeszcze troche szans tej apce ale coś czuje, że finalnie zostane przy zwykłym Webie

1 polubienie

Cześć Wąsy :smiley:
dałem jeszcze raz szanse aplikacjii i nawet ujdzie, nie jest może najlepsza ale najwiekszy plus są notyfikacje które są szybsze niż mail :slightly_smiling_face:

przydałby sie tylko development który częściej daje updatey jesli apka jest in app purches

Powiadomienia to imo są najszybsze od bota telegramowego discoursa. Dostaje zawsze przed mailem.

2 polubienia

damn, nawet nie wiedziałem, że jest bot pod Discourse’a, mógłbyś podesłać link ? :raised_hands:

1 polubienie

już znalazłem :raised_hands::smiley:

2 polubienia

Najlepszy bot wojenny

3 polubienia