Ankieta

Syn kolegi potrzebuje zebrać nieco danych do swojej pracy licencjackiej. Pomożecie?

4 polubienia

wyklikane, ale wedlug mnie troche z pupy temat:)

1 polubienie

Wypełnione

1 polubienie

Wypełnione.
Ale te pytania i możliwe odpowiedzi, to jakieś takie pod tezę chyba spreparowane.

1 polubienie

Dzięki wszystkim serdeczne.
Trudno mi oceniać ankietę, szczerze mówiąc.

Pierwsze faux pas:
Screenshot 2023-06-30 at 12.22.18
Zawsze dajemy “Inne”.

Anyway, wypełnione! :wink:

1 polubienie

< konfederacja mode on >
Są tylko dwie płcie
< konfederacja mode off >

Ja kumam, że w badaniach to może coś zmieniać, ale zawsze mnie pytanie o płeć denerwuje :slight_smile:

1 polubienie

a co to zmienia jak podasz? widac trendy dzieki temu ze jest takie pytanie. moze jak by ankieta nie byla anonimowa i bylo by pytanie czy jestes bialym heteroseksualnym mezczyzna w srednim wieku to moze bym sie zastanowil czy kliknac czy nie ale raczej na 99% bym kliknol bo nie mam w sumie sie czego wstydzic.
#kkk4eva :slight_smile:

Hm… Zdarza się, że jest to po nic. Po prostu zawsze o to pytają.
Natomiast widzę, że potencjalnie w wielu badaniach może to być pomocne.
W językoznawstwie zdarza się, że kobiety udzielają bardziej konserwatywnych odpowiedzi niż mężczyźni, co w zależności od tematu badania, może nam sporo powiedzieć. Przykładowo, dzięki temu możemy zadecydować, że jakieś nasze działania naprawcze powinny skupić się głównie na przedstawicielach danej płci lub zacząć badać głębiej, żeby wykminić, dlaczego tak jest.

2 polubienia

Nie chcę tworzyć nowego tematu, żeby nie spamować, ale również prowadzę badania dyplomowe i zależy mi na Waszych odpowiedziach.

Jestem studentką i w ramach mojej pracy dyplomowej chciałabym dowiedzieć się, czy preferencje dotyczące sposobu zmiany pracy są zależne od wieku (pokolenia).
Bardzo zależy mi na Waszej pomocy, to jedyna taka okazja, by opowiedzieć o swoich doświadczeniach z różnymi rekrutacjami. Zależy mi na odpowiedziach osób w każdym wieku, ale szczególnie ciężko mi dotrzeć do pokolenia 1960-1980, więc jeśli macie jakieś pomysły, jak znaleźć takich pracowników - chętnie przygarnę wszystkie rady.

Badanie składa się tylko z 14 pytań i trwa maksymalnie 5 minut, serdecznie zapraszam - naprawdę mi to pomoże.

forms.office. com/e/HFfQrAh2KZ

bez spacji po kropce, a przed com

1 polubienie

niby jestem docelowa grupa 60-80 rocznik, ale za bardzo sie nie nadaje do tego badania 16 lat własna firma i od prawie 15 lat ci sami pracownic - wszystkie rekrutacje nieudane:(