Android Beta Program - wrażenia przed premierą

Totalnie nie wiem…

To chyba masz jakieś stare info, bo od 3 lat robi mi się sam backup w Google photos, bez wchodzenia do aplikacji.

2 polubienia

A jak to ustawić? Bo mi się nie robi w tle sam z siebie…

Jeśli żadna z opcji sugerowanej w linkowanych artykule nie zadziała, to znaczy, że jesteś faktycznie unikalnym płatkiem śniegu. :wink:

Ja to słyszałem w shufflecast, bo iPhonem się brzydzę :wink: żartuje. Nie mam więc nie sprawdzę.

No to zobaczymy czy dzisiaj dostaniemy Betę 2, miloby było gdyby poprawili kilka mniejszych błędów, jak np wędrujący pasek głośności czy czesty brak możliwości wyjścia z apek pelnoekranowych.


@EDIT 08.07.20 20:40

Here we go

Ja wróciłem do 10. Najgorsze było to, że gesty w jedynej grze w jaką gram na telefonie przestały działać.

Okej, zauwazylem fajną zmianę w nowym menu pod klawiszem wyłączania, mianowicie w becie 2 pojawiły się do wyboru karty z GPaya, wcześniej ta opcja była wyłączona dla Polski. Oprócz tego w dostępnych urządzeniach teraz widzę również swój odkurzacz i gnoazdka, do tej pory pokazywały się tylko żarówki. Nadal jednak brakuje mi tam widoku chromecasta.

4 polubienia

Jeżeli ciekawi was jak działa opcja “pukania w plecki” żeby telefon wykonał akcję to jest możliwe sprawdzenia tej opcji na swoim Pixelu i w zasadzie nie tylko Pixelu. Jeden z użytkowników xda developers stworzyl apke, która wyciąga opcję back tap z ukrytego menu i umożliwia jej skonfigurowanie. Działa świetnie, bawię się tym od rana na 3XLu. Aktualnie ustawiłem podwójne puknięcie w plecki jako skrót na screenshota, ale apka daje dużo więcej możliwości miko, ze to alpha.
Więcej info tutaj

5 polubień

I finalna beta już jest, a z nią nowy Easter Egg

2 polubienia

Stabilnie jest i fajnie? Można instalować?

U mnie już na 2ce było stabilnie, teraz system działa jeszcze plynniej, wiec można spokojnie wchodzić.

1 polubienie

No to znów się wpisuję. Niech się moja Pixeloza 2 nacieszy ostatnią betą, w której bierze udział.

No to muszę powiedzieć, że faktycznie działa bez żadnych problemów. Można spokojnie instalować - potwierdzam.
Na moim leciwym Pixelu 2 nie odnotowałem najmniejszego nawet lagowania. I jak tu mieć motywację do zmiany telefonu? Aparat to cały czas dla mnie wypas, oprogramowanie popierdziela aż miło no i… telefon mi się nie psuje. Czego chcieć więcej? W przyszłym roku skończy mi się wsparcie w temacie nowych wersji systemu więc pewnie wymienię. No ale póki co używam i olewam wszelkie premiery nowych sprzętów za miliony monet…

3 polubienia

No i jest oficjalny update do A11.

Dla Pixeli, które nie były w becie juz pojawiają się pierwsze aktualizacje - waga 1.48GB.
Dla Pixeli w becie OTA także już jest - waga 8MB

3 polubienia

Też już mam! Lubię mieć Pixela.

2 polubienia
  • W końcu interfejs screenshota nie wygląda jak na Galaxy S3
  • Google na szczęście pozbyło sie tego okropnego ekranu blokady w kolorze okładki słuchanego albumu/podcastu.
  • Wydaje mi się, że animacje są płynniejsze i przyjemniejsze w odbiorze na Pixelu 3a.

Właśnie przesłałem ziomeczkowi 340 ojro na zakup Pixela 4a w DE. I czekam na piąteczkę. Po Twoich entuzjastycznych komentarzach skłaniam się ku porzuceniu OnePlusa na rzecz Pixela.

3 polubienia

U mnie na Pixelu 3a też już jest, ale chyba nie działają mi chat heads w Google Messages. Ktoś już może testował tę funkcję?

Ja testowałem, wszystko działa. Masz włączone Bąbelki w ustawieniach telefonu i w ustawieniach apki Messages?