Alternatywa do InstaSpy.Pro

Cześć Wąsy :smiley:

zna ktoś może usługę ala https://instaspy.pro która jest uber tania?

miałem prywatny zrzut z instagramowego stories Make life harder ( tak nie cierpie wchodzić na insta bo jest dla mnie szkodliwy ) dla siebie i znajomych przez InstaSpy do grupy na telegramie a teraz takie rzeczy się dzieją, że wyłączają niby usługę :<

płaciłem tylko 2$ ( obecnie dla nowych uzytkowników było 5$ ) miesięcznie a zazwyczaj takie usługi są cholernie drogie bo są robione pod agencje przy pracach z markami / influencerami a ja chce tylko rip Make life harder w czasie rzeczywistym na Telegram żeby tylko nie wchodzić na insta :\

jak ja cie rozumiem. Od jakiegos czasu zaczalem uzywac Facebooka do czytania grup. Jakie to jest zle to glowa mala. Wieksze gowno trudno zrobic. Uzywalem newsy, uzywalem fora, a to co zrobil Facebook nie nadaje sie do wpisania tutaj, zbyt duzo slow na k i h.

4 polubienia

u mnie kumple czasem wrzucali mi linki do różnych grup na fejsie i jaki tam jest burdel to głowa mała. Jak mówisz, tylko słowa na k i h.
UX Designer płakał jak jaszczurka dała mu zlecenie.

Dobrze, że chociaż przez shortcuty czy inne cuda mozna pobierać sporo nie wchodząc na fejsa/insta i omijać jak najdalej.

Lipa tylko teraz z InstaSpy.Pro bo ceny alternatyw są turbo z czapy