Alternatywa dla Nju na karte?

Do wczoraj bylem uzytkownikiem nju na karte ale nju postanowilo wylaczyc moj numer - nie wiem czemu, byl zarejestrowany. Posiadalem go od roku, mialem kilka zl na koncie i uzywalem go sporadycznie - glownie do sms-ow z polskiego banku. Numer przez ten rok logowal sie tylko w roamingu. Krew mnie zalewa bo oczywiscie wylaczyli go wtedy kiedy zmieniam telefony i zeby aktywowac aplikacje pko bp musze miec polski numer. Czy jest jakas alternatywa dla nju na karte, gdzie doladuje za pare pln-ow i konto mi nie przepadnie? Moge isc w e-sim teraz kiedy mam ajfonsa 11. Danke.

Ja używam tego od jakiś 5 lat

https://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-rok-waznosci/

Lol, miałem dokładnie to samo. I zostałem bez numeru.

Ja mam zamiar zrobić sobie Orange Free na kartę. Dają esim. Ale trzeba być chwilowo w PL, żeby to ogarnąć.

Mobile Vikings - jestem już chyba z 4 lata, oferta na kartę, ale korzystam z autodoładowań, więc o nic się nie martwię (za auto dodają 1 GB internetu) teraz widzę, że za 25 zł jest 20 GB miesięcznie, na dodatek jak zaprosisz 5 osób i te osoby będą miały włączone autodoładowanie to Ty nic nie płacisz a dalej masz to samo. Każda osoba to zniżka.

I tu wchodzę ja, cały na biało.

Jak się zarejestrujesz z tego linku to będę Cię miał na swoim drakkarze co zbliży mnie do upragnionej zniżki 100% :smiley:

Oczywiście poczytaj sobie wszystko i zdecyduj. Dla mnie to jest super rozwiązanie, bo jak wyjeżdżam za granicę to zasilam konto za 10 zł i cały czas jestem na włączonym internecie i o nic się nie martwię.

1 polubienie

Szkoda, że nie mają esim…

I roamingu.

Waaaaaatttt… Ok, no bardzo odpada. Nie da się ukryć, że nju to chyba najbardziej kompletna oferta.

ale Nju nie ma esim chyba, tak?

Niestety nie ma, podobno ma mieć - jak wszystkie usługi Orange, ale raczej priorytet jest niski, bo usługa jest raczej tania i klienci raczej nie potrzebują tego typu rozwiązań. Ale może do końca roku wprowadzą?

Rozmawiales z obsluga klienta ? Zastanawiam sie czy da sie odzyskac numer i na nowo aktywowac karte ?

Nie rozmawiałem, nie zależało mi aż tak bardzo. Pewno można coś z tym zrobić, o ile numer nie poszedł już do kogoś innego.

Pogadalem sobie z obsluga, numer zostal juz usuniety z sieci ale mila Pani powiedziala, ze zglosi reklamacje do dzialu technicznego i dostane odpowiedz w ciagu 14 dni, Fingers X

Numery po tym jak są deaktywowane u klienta trafiają do kwarantanny w każdej sieci, w kwarantannie leżą przez 2 tygodnie, gdzie są bezpieczne, potem kolejne 2 tyg zajmuje ich wdrożenie, więc przez miesiąc spokojnie numer można odzyskać, chyba, że był przenoszony z innej sieci, w takim przypadku numer z bnp trafia do pierwotnego operatora dawcy, a wtedy to już chuj, nie zawsze da się odzyskać.

2 polubienia

Dzis dostalem maila od Nju, numer zostal aktywowany - happy days :grinning:

2 polubienia