AirPods Pro z redukcją szumów, po cichu wprowadzone

ja w ogóle zastanawiam się nad różnymi słuchawkami ale ze względu na wygodę noszenia, bezawaryjność łączenia, rozłączania, parowania, zarządzania treścią po ponownym sprawowaniu (czyli np. wznowienie słuchania audiobooka z poziomu słuchawek) cały czas nie widzę konkurencji dla słuchawek od Apple (już nie ważne których).
Być może jest tak, że na innych smartfonach to nie ma takiego znaczenia bo to jest standard, że mogą zdarzyć się problemy komunikacji urządzeń ale wyobrażam sobie, że dzięki H1 w obrębie apple działa to instant i zawsze w punkt. Na to liczę.

Od zawsze uwielbiałem Jabre. Jako słuchawki do rozmów nie miały sobie równych. Przetestowałem ich modele od tych tańszych, przez średnią półkę po top (ale już paroletnie). I oni zatrzymali się z dobrą jakością na Stealth. To jest przykra konstatacja. Mam Jabra Talk 55, następce słynnego Stone i to jest żart. W tych pieniądzach to jest w ogóle plucie w twarz! Oprócz wyglądu to mam same złe wrażenia. Jabra mini była od tego lepsza! Bateria trzyma 4h, muszę ten kamyczek cały czas ładować bo nie trzyma baterii nawet jak go nie używam (słuchawka leży w obudowie), przy szybszym chodzie, podskokach, lekkim biegu sama się włącza, pika, mówi do mnie (nie wiem jaki tam jest sensor ale irytuje!). To są takie rzeczy, które absolutnie w moim rankingu dyskwalifikują urządzenie. Ono ma działać w obszarze przeznaczenia a nie, że ja się muszę irytować z drobnych ale dokuczliwych niedociągnięć.

Cudów nie ma co się spodziewać. Nie działa to instant, ale nadal nieporównywalnie lepiej niż przy standardowych słuchawkach. Ponadto, jak pracujesz w ekosystemie urządzeń to przełączenia się jest naprawdę łatwe. Ja codziennie używam maca mini w pracy naprzemian z macbookiem pro. Mam iPada, iPhone’a, czasem podłączę się do AppleTV. Niby to tylko 4 podstawowe urządzenia (ATV nie liczę), ale przy normalnych słuchawkach można by szału dostać. Mam Bang&Olufsen H8-ki sparowane tylko z jednym urządzeniem, a do Mini i MBP podpinam je kablem bo mi się nie chce rozpakowywać.

Tego problemu nie ma w słuchawkach Apple. Przełączenie się w urządzeniach trwa jakąś 1sek.

2 polubienia

Czy transparency mode w nowych airpodsach można włączyć bezpośrednio na słuchawkach? Czy tylko z telefonu?

Na słuchawkach. Long press

Dzięki. Nie byłem pewien co oznacza tryb kontaktu.

Byłem właśnie zostawić macbooka do naprawy i „przetestowałem” te słuchawki na szybko, dla normalnego słuchacza wbijają w podłogę te efekty, to jak to małe ustrojstwo działa pod względem wyciszania i grania to robi wrażenie.

1 polubienie

Powiem wam, że mega byłem podjarany na te airpody, ale przeczytałem to i w sumie to są valid points i teraz już nie wiem czy chcę :confused:

2 polubienia

Dzis rozpoczalem procedure zwrotu do apple. Wczoraj jeszcze raz dalem im szanse i znowu sie rozczarowalem.

Ogladajac wszystkie recenzje na YT dochodzę do wniosku, że są sponsorowane albo moje airpods pro były wadliwe :man_shrugging:

Ja mam słuchawki prawie od premiery i do tej pory jestem super zadowolony, ale niestety coś prawa słuchawka zaczęła mi trzeszczeć. Wczoraj wysłałem z reklamacją. Wróciłem do pierwszej generacji i kurde ale te pro to robią różnice. Nieraz się można zapomnieć, że coś mamy w uchu, a te stare jakoś takie niewygodne się zrobiły. A już te wyciszanie w pro, to bajka… w pracy jeżdżę na wózku widłowym i już zapomniałem te wszystkie dźwięki temu towarzyszące, a wczoraj w tych zwykłych airpodsach,o w mordę znowu te klekotanie itp. Niech odsyłają te pro jak najszybciej

1 polubienie

Moje właśnie przyszły. Magia. Wkładam i nagle cisza. Aż dziwne to jest.

Ja mialem dwa podejscia. Czytalem o trzaskach w sluchawkach i moj pierwszy zestaw mial ten problem, to byl powod zwrotu. Przy podejsciu numer dwa bylo lepiej ale posiadam juz xm3 i stwierdzilem, ze lepiej bedzie zostac przy sony dla anc kiedy go potrzebuje, natomiast do zastosowan domowych w zupelnosci wystarcza mi zwykle airpodsy.

Maly update, na amazonie byla chwile promocja airpodsy pro za £186. Jak to mowia do trzech razy sztuka.

Słuchawki przyjeżdżają z kablem usb c. Czy ładowaliście je podłączając pod zwykłe usb?
Ponieważ podłączyłem pod swój zasilacz pod normalne usb. iPhone XR ładuje się z tego gniazda około 3h.
Słuchawki ładowały się ponad 8.
Kiedy podłącze je pod usb c to ładują się elegancko czyli bardzo szybko.
Dziwna sprawa trochę.

Hmm, dziwne, ładuje je tym samym kablem, co iphona z ładowarki 5 usb aukey i ładują się do pełna szybciej niż iphone.

Dobra dzisiaj je podłączyłem i ładują się normalnie.
Dziwna sprawa. Może dlatego że to było pierwsze ładowanie czy coś.

No to po dwóch miesiącach już się zjebaly. Jak dotąd AirPods gen 1 padły, AirPods gen 1 padł mikrofon, AirPods Gen2 padł mikrofon, AirPods pro działa raz jedna, raz druga. Nigdy na raz obie. Piękne statsy

4 polubienia

To już rozumiem czemu Xbox postanowił popełnić harakiri :joy:

A poważnie - powinieneś być testerem.

5 polubień

O… (po raz kolejny to podkreślę) to jak moje wszystkie iPhone’y!

1 polubienie

kurna te sluchawki miały szklarniowe niemal warunki. Trochę to jest żenujące, że te słuchawki padają jak muchy. Ciekawy jestem czy ja tak dużo z nich korzystam czy w czym jest pies pogrzebany. Może mam po prostu do nich pecha.

Muszę powiedzieć, że mam podobne preferencje co @pawelorzech - wolę zwykłe airpodsy niż pro, natomiast w pro jest naprawdę niezłe wyciszenie tzn było bo teraz wykrywa mi tylko prawą słuchawkę.
Lewa ma na stałe transparency mode, prawa noise cancelling i w błędnik dostaje mindfucka. Nic się nie da zrobić… nawet test spacial audio nie działa bo każe mi wsadzić obie słuchawki do uszu.

Nie pomaga kompletnie nic. Także definitywnie trzeba je oddać na gwarancję. Teraz w okresie zamkniętych galerii handlowych to w sumie nie wiem czy coś zdziałam - pewnie nie…

1 polubienie

Wiem, że do końca nie ma co porównywać, ale moje bang olufsen H8 zrobiły ze mną jakieś 200 lotów, siadałem na nich, spałem w nich, wszystkie klimaty świata na nie oddziaływały i grają jak nowe. Nawet bateria, która jest wymienialna jest nadal ok i nie widzę potrzeby kupowania nowej.

2 polubienia

No wiesz - ja mam takie:

Warte aktualnie (nowe) jakieś 50zł, kupiłem je jeszcze w przedsprzedaży w oficjalnym sklepie w chinach :slight_smile:
Używane codziennie, co ciekawe do dziś działają, bateria trzyma nadal około 3h na jednym ładowaniu, jedyne co, to gumki stały się sztywne i wymieniłem.
Za taką cenę? Żyleta, no i lepsze niż jabłko bo się nie psują (dowód anegdotyczny :P).

1 polubienie