AfterDark Bundle

Ja wiem że mi z nosa szczypiorek wystaje a z kieszeni sypią się łupiny cebuli ale nie myśleliście, panowie Prowadzący, może nad wprowadzeniem After Dark Bundla, czyli opcji na Patreonie, by jedną wygodną subskrypcją wspierać oba podcasty, przy okazji na przykład nieco taniej niż przy dwóch osobnych subskrypcjach?

10 polubień

Fajny pomys, zobaczymy co się da zrobić

9 polubień

Moja baba tak szybko na smsy nie odpowiada jak Orzech na forum :open_mouth:

20 polubień

czasem mysle ze on jest tylko avatarem sztucznej AI, ale potem sobie przypominam jak opisuje swoje zakupy, i jednak AI postepuje “troche” inaczej

8 polubień

Dokładnie o tym dziś myślałem. Super sprawa by była :wink:

Swoją drogą, wiem że tego pewnie nie da się łatwo oszacować, ale czy macie (panowie dyrektorowie) jakieś podejrzenia. Ilu z słuchaczy nagranego, NIE jest słuchaczami YWP?

Co najmniej dwóch

Edit: na odwrót przeczytałem xD

Jakieś mamy, wiem, że jest przynajmniej parę takich osób bo pisały maile. Ale jakichś takich sensownych statystyk mieć nie będziemy niestety no bo nie ma jak

2 polubienia

I jak tam? Temat na warsztacie, wstrzymany czy ubity?

Warsztat, poszukiwanie zajebiaszczego rozwiązania

1 polubienie

Jak to mówi mechanik. Trzeba Jeździć,obserwować :wink:

1 polubienie

mr-bean-waiting

4 polubienia

Może założymy Patreonową rodzine i zrobimy zrzutę, i głowa rodziny będzie udostępniała after darki dla dzieci? :wink:

2 polubienia

To wbrew pozorom nie jest taka prosta sytuacja bo chcemy to zrobić legitnie, ale trochę jest ograniczeń - min. discourse nie pozwala na podłączenie większej liczby patreonów pod forumek. Więc spokojniutko. Zresztą - raczej to byłaby wygoda niż jakaś ogromna promocja. No więc tak.

1 polubienie

Temat chyba do zamknięcia