A masz Ty dziarę jakąś młody człowieku?

Nie, dalej zimno jak cholera :smiley: Nie jest to też ESP (ani gryf ani body nie jest ESP). Ta gitara ma nawet własną nazwę. Przetwrotniki to EMG, podpowiem :smiley: Mam jeszcze parę podpowiedzi w zanadrzu, ale na razie nie zdradzam, bo się może zrobić zbyt prosto.

O jakoś przegapiłem ten wątek.
Coś tam mam. Oba to są covery. Starych zdjęć jakoś nie mogę znaleźć przed coverem. A szkoda.

5 polubień

Nawodnienie - nie wiem czy to ma znaczenie. Ale wiesz… ogólnie warto być dobrze nawodnionym żeby nie być odwodnionym.
Bepanthen - to jest właśnie Twoja specjalistyczna maść. Miliony dziecięcych dupsk nie mogą się mylić,
Rysowanie = tatuowanie

Umawiam się na dziarkę chyba. Zatęskniłem za czymś nowym. I właśnie się zorientowałem, że nie wkleiłem wszystkich swoich rysunków w tym wątku.

A… bym zapomniał. O ttej porze roku jak dobrze będziesz dbał o świeży rysunek to w 2 tygodnie jesteś w pełni wygojony. Ale powiedz jeszcze gdzie robisz dziarkę - od tego sporo zależy.

3 polubienia

Znam Bepanthen, mam 3 dzieciaków :slight_smile:

Miejsce - ramię, obszar między barkiem a łokciem.

1 polubienie

3… ale zazdro. Też chciałem. Lajf mi zweryfikował plany.

Na ramieniu goi się najszybciej. Po dwóch tygodniach masz gojenie z bańki.

1 polubienie

Co do tego smarowania, to często ale nie za dużo. Jak zrobisz sobię warstwę maści to gojenie będzie trwało wieki bo skóra nie ma jak oddychać, a widziałem kilka takich osób, co wyglądały jak by miały białą farbę a nie maść na dziarce. Teraz pogoda jest mega, więc powinni Ci zakleić dziarkę dermalize a nie folią spożywczą. Zasada prosta, zaklejasz na 48h, po tym czasie zdejmujesz i już tylko smarowanie, bez żadnych folii.

Prawda jest taka, że najlepiej skonsultuj to z osobą która będzie Cię dziarać i stosuj się do jej rad. Każdy ma jakieś swoje metody i zalecenia xD

3 polubienia

Jesienią zeszłego roku zrobiłem sobie pierwszy tatuaż. Pierwszy, ale na pewno nie ostatni.
Zdjęcie z Instagrama dziewczyny, która go robiła.

5 polubień

Widzę, że mój wzór trafił na IG (to już jutro!) to się podzielę:

https://www.instagram.com/p/CLJU8XtlilK/?utm_source=ig_web_copy_link

6 polubień

Bądź dzielny!

7 godzin i mamy to :slight_smile:

16 polubień

“Ale wiesz, że to na całe życie?”

9 polubień

„A jakie ma znaczenie?”

6 polubień

“Jak Ty z tym będziesz na starość wyglądał”

image

11 polubień

Śmichy na bok. Wyszło zajebiscie. Jak się goi? Ramię zwykle idzie gładko

1 polubienie

Wydaje mi się, że spoko. Wczoraj wieczorem lekko spuchło i miałem temperaturę ale tak to jest okej. Pomaga mi temperatura i koszulka bez rękawków (m.in. jersey Gilberta Arenasa z Wizards :wink: )

Na tę fazę gdy zacznie swędzieć i trzeba mocno nawilżać polecasz coś konkretnego? Jakiś krem?

1 polubienie

Bepanthen plus krem :blush:

Nie przesadzać z ilością. Lepiej mniej a częściej

A jak już skóra zejdzie to u mnie standardowo na co dzień jest Neutrogena więc nic poza tym Ci nie polecę :smiley:

1 polubienie

Tak świątecznie

4 polubienia

W których chipsach teraz takie dają? :smiley:

3 polubienia

Ja taką naklejkę kiedyś wylosowałem. Rozgladam się teraz za rozszerzeniem kolekcji.

3 polubienia

Wegańskich :wink:

1 polubienie