#522 - Jak wpłacić 4 metry?

Originally published at: #522 – Jak wpłacić 4 metry? – YesWas | Podcast

Z dzisiejszego odcinka dowiesz się: kiedy będą strimy dobregoducha, jak się meldować online, jak wpłacić 4 metry, jak robić seryjne fotki na ajfą, co z tym Królikiem i o braku AI dla UE w Applowskich urządzeniach. 

Linki z odcinka:

Nasze sociale:

Zostań mecenasem naszego podcastu. Już od 15 zł lub 3$ odblokuj dostęp do półodcinków After Dark dostępnych tylko dla Patronów. Kliknij tu (⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://www.patreon.com/ywp⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠) i wspieraj redakcję Yes Was.

Potrzebujesz maila albo VPN? Polecamy: Fastmail – ⁠⁠https://bit.ly/FastmailYWP⁠⁠⁠⁠, Surfshark – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://surfshark.deals/yeswas⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Porozmawiaj z nami i naszą cudowną społecznością na forum Yes Was Podcast: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://forum.yeswas.pl⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Możesz być z nami w kontakcie także na grupie na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Telegramie⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠: https://yeswas.club

1 polubienie

@6ghost9 przyznaj się, chciałeś powiedzieć “podcast o technologii z wąsem”, tylko Arlettcie średnio wąs rośnie

1 polubienie

Próbujemy na różne sposoby, ale nie chce rosnąć. ;/

4 polubienia

Dziękuję za wspomnienie @wittamina

Z tym angielskim to tak jest, że większość podcastów, które słucham są po angielsku i teoretycznie też tak mam, że nie robi to dla mnie różnicy ale praktycznie czuję jakby z 0,5% mojego CPU w głowie było mocniej używane więc czasami przeplatam to czymś polskim. Polski jest dla mnie przezroczysty w zrozumieniu, angielski to odrobinę więcej wysiłku.

2 polubienia

uuu, można się spodziewać follow-upu jakiegoś lekkiego do pana “seryjnego przedsiębiorcy”?

2 polubienia

Szczerze powiedziawszy to nie dziwi mnie że pojawiły się problemy przy kwestii weryfikacji danych z księgi wieczystej. Kto siedzi w temacie to wie jaki bywa tam bajzel. Co prawda tyczy się to głównie jeszcze PRLowskich zaszłości, ale i w tych nowszych też trafiają się niezłe kwiatki :roll_eyes:

1 polubienie