#514 - Królik drinking game

Originally published at: #514 – Królik drinking game – YesWas | Podcast

Królik wyszedł do ludzi, problemy Cybertrucka i panele balkonowe. A oprócz tego trochę techniki game i kącik kulturalny – NA BOGATO!

Linki z odcinka:

Nasze sociale:

Zostań mecenasem naszego podcastu. Już od 15 zł lub 3$ odblokuj dostęp do półodcinków After Dark dostępnych tylko dla Patronów. Kliknij tu (⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://www.patreon.com/ywp⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠) i wspieraj redakcję Yes Was.

Potrzebujesz maila albo VPN? Polecamy: Fastmail – ⁠⁠https://bit.ly/FastmailYWP⁠⁠⁠⁠, Surfshark – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://surfshark.deals/yeswas⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Porozmawiaj z nami i naszą cudowną społecznością na forum Yes Was Podcast: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://forum.yeswas.pl⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Możesz być z nami w kontakcie także na grupie na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Telegramie⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠: https://yeswas.club

To ja zaczynam:

Jestem już na lotnisku w domu i jadę do pracy na chwilę bo muszę jeszcze coś kupić i potem będę jechać do sklepu po zakupy dla mamy bo nie mam czasu żeby się ogarnąć a potem muszę iść na trening bo muszę jechać po mamę

Bardzo logiczne :sweat_smile:

1 polubienie

Jeśli chodzi o pozycję rąk na kierownicy, tutaj jest ta kwestia zaktualizowana, oglądać od 1:14:

2 polubienia

Moja kolej:

Jestem w domu do końca tygodnia nie będzie to dla mnie problemem kupić wcześniej bilet przez stronę internetową dla jednego klienta na WordPressie dla klienta i tak nie miałem możliwości podejść do tego czasu nie mam jak być powinno być ok.

Zaczęło się całkiem dobrze :laughing:

1 polubienie

Jestem na spacerze z psem :dog2: i nie mogę się z tobą spotkać ale jak chcesz to możemy pogadać na spokojnie jak będziesz miał ochotę to zadzwoń do mnie jak możesz

1 polubienie

nie kumam o co kaman, ale brzmi fajnie:)

musze chyba odcinek przesłuchać zeby skleić:)

3 polubienia

Jestem.chwilowo nie wiem czy to jest takie proste i logiczne że jak się spotkamy to ci dam namiar na tego typu rzeczy do ogarnięcia i tak się zajmujemy nim i się zastanawiam czy to sprawdzają albo nie ma problemu tylko na chwilę obecną nie mam jak odebrać i tak jest ze mną nie tak jak zawsze w sumie jak zawsze

3 polubienia

Jestem już na dole w pokoju więc jak chcesz mogę zadzwonić jak chcesz ale nie mam zasięgu i nie mogę rozmawiać więc jak coś to pisz.

4 polubienia

Jestem zainteresowany kupnem tego co widzę to nie jest tak samo co to jest w stanie się na stronie głównej mierze zależy mi bardzo na czasie rzeczywistym.

Taa…

1 polubienie

Arlena sprawdza czy zabawy, które wymyśla dla małego człowieka zadziałają też na dorosłych ludzi z Internetu - jak widać działa. Wnioski wysnujmy sami.

No to i moja kolej:

Jestem bardzo zadowolony z tego powodu że nie wiem jak to jest z pewnością będzie to możliwe dzięki czemu można znaleźć źródło strony internetowej zamawiającego i tak dalej.

Dodatkowo Google dodało Gemini do swojej wersji wiadomości, dzięki czemu można w łatwy sposób przerabiać ton wypowiedzi, na razie tylko po angielsku, ale jakość tłumaczenia nie zawodzi.

3 polubienia

To u mnie tak:

Jestem!

2 polubienia

@6ghost9 i @wittamina

Dopiero dzisiaj odpaliłem odcinek. Bardzo dziękuję :smiling_face_with_three_hearts: jestem w domu.

4 polubienia

Jestem w domu to nie jest prawdziwa miłość do ciebie nie ma co się stało że nie ma już opcji zalogowania się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce

Nie chciało mi się redagować więc klikałem w same środkowe podpowiedzi :joy:

4 polubienia

Jestem kompetentna żeby szybciej rosło i żebym szybciej musiał kosić to że ludzie się zmieniają to jest właśnie to

3 polubienia

nie i nie. nie o taki podcast nic nie robiłem:(

design tych urzadzen mnie sie podoba (chodzi o te pokazane w filmie)

A ja tylko chciałbym się odnieść do częstych wspominek na temat Cezika, tudzież jego nutkosfery. Średnio co dwa odcinki jest coś na rzeczy…

BARDZO KUR*A SŁUSZNIE

Podsumowanie

Ogromnym fanem jestem od zawsze, a teraz moje bliźniaki non stop sobie nucą. Naprawdę świetna jest ta nutkosfera, coś na kształt naszych Fasolek z 90’s
Mam nadzieję że Cezik to też wąsacz i jest z nami gdzieś tutaj, pozdrawiamy tak czy inaczej :slight_smile:

3 polubienia

Jestem na tak jak Kitek na razie nie ma za zadanie ułatwić państwu poszukiwanie pomocy medycznej w Warszawie w południe od mamy SMS o treści na Wiki faktu znajdziesz również zdjęcia i filmy z lektorem pl.

3 polubienia

Czytając te teksty widać, że aplikacje klawiatury dużo o nas wiedzą. Z każdego przykładu można wyczytać trochę informacji, jak kto sie komunikuje o czym często pisze…

2 polubienia

Przepraszam, ale ja tę zabawę wymyśliłam dla siebie a nie dla dziecka. Serio! Po prostu pielęgnuję w sobie wewnętrzne dziecko. :blush:

3 polubienia