#491 - Noc oczyszczenia

Skorzystaj z naszego specjalnego linka ( https://zen.ai/yeswaspod ) żeby zgarnąć 12% zniżki na blendjet.com. Zniżka będzie naliczona w koszyku!

YouTube: https://youtu.be/UvPxQTaIMFY

Linki:

Natomiast jeśli chcecie zacząć z całym Fediverse/Mastodonem:

– Nasza instancja: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://wspanialy.eu

– ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Link do profilu Pawła⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠: Paweł Orzech (@pawel@wspanialy.eu) - Wspanialy.eu - polski serwer Mastodon

– ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Link do profilu Wojtka⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠: dobryduch :verified: :ywp: (@wojtek@social.lol) - social.lol

Zostań mecenasem naszego podcastu. Już od 15 zł lub 3$ odblokuj dostęp do półodcinków After Dark dostępnych tylko dla Patronów. Kliknij tu (⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://www.patreon.com/ywp⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠) i wspieraj redakcję Yes Was.

Potrzebujesz maila albo VPN? Polecamy: Fastmail – ⁠⁠https://bit.ly/FastmailYWP[⁠⁠⁠](https://ref.fm/u26294944⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠)⁠, Surfshark – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://surfshark.deals/yeswas⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

Porozmawiaj z nami i naszą cudowną społecznością na forum Yes Was Podcast (⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://forum.yeswas.pl⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠).

Możesz być z nami w kontakcie także na grupie na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Telegramie⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠: https://yeswas.club

00:00:00 - Intro BMC
00:00:29 - Niemiec to taki
00:15:47 - Noc oczyszczenia
00:36:01 - Apka do psów
00:41:34 - Arc Max
00:56:12 - Nowe Pixele
00:59:23 - Ejpyl Łocz
01:03:42 - Chodźcie do Patreona
01:04:17 - Outro BMC

Nie trzeba odpinać/zerować zegarka przy nowym iPhone. Pyta się na nowym telefonie czy go podpiąć i tyle – działa z tymi samymi ustawieniami i aplikacjami, tyle że z nowym iPhonem.

1 polubienie

Teoretycznie tak. Tydzień temu ja się przesiadłem na iPhone’a 15 z 12 Mini, a żona z 11 na 12 Mini. W obu przypadkach dostaliśmy pytanie, czy chcemy się podpiąć do nowego telefonu, w obu przypadkach potwierdziliśmy i w obu przypadkach w trakcie trwania podpinania proces się wysypał.
Przy próbie parowania ponownej, telefon nie widział Apple Watcha - ani jeden, ani drugi telefon, ani jednego, ani drugiego zegarka. Dopiero po wyzerowaniu zadziałało - z oboma.
Wygląda na to, że w założeniu taka opcja istnieje, ale jak dla mnie 2 z 2 nie działało :wink:

3 polubienia

U mnie też nie działało. Musiałem zrobić update iOS który wyszedł dzień przed premierą iPhone, żeby wszystko zadziałało.

1 polubienie

Ale ładne buźki … takie wygładzone. :slight_smile:

@6ghost9 Też myślę nad AW 9. Nie chcę za dużo wydawać i ma być lekki, więc alu i raczej bez LTE.

Nie widzę sytuacji w której miałbym go użyć. No i zawsze trochę więcej baterii zostanie. Jak nie biorę telefonu to znaczy, że nie chcę z nikim gadać. Niby 5 stów to nie jest big deal, ale wolę dołożyć do wycieczki. Od paru lat na Garminach, ale chciałbym coś bardziej smart, jak już mam tego ajponga. Trochę mnie odpycha czas działania na baterii, dlatego ciągle się waham.

Tylko nie mówcie mi o Ultra. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Co do Łukowej przeglądarki :slight_smile:
Max może się okazać płatny.

" *Max is available for a limited time. We want to make sure these features are useful to you, so please send us thoughts…"

Ale stawialiście telefony od zera tylko logując się do iClouda, czy backup wgrywaliście? Bo ja od zera i nie miałem opcji przeniesienia zegarka. ¯_(ツ)_/¯

Po Waszym streszczeniu doszedłem do wniosku, że nie chce więcej wiedzieć na temat tego co Gonciarz robi z dziećmi. Ale jak pójdzie siedzieć to dajcie znać pliz.

3 polubienia

Ja przeniosłem z jednego telefonu dane na drugi.

Gonciarza dotyczy poprzednia afera, nie ta z dziećmi.

BTW.

11 polubień

Musiałem googlować żeby zrozumieć i jestem teraz trochę rozdarty. Z jednej stronie fajnie, że udało mi się taki antypatolowy bąbelek wytworzyć, że nie wiem kto to jest, ale z drugiej to dżizas kurła ja pierdziu jak się teraz staro czuję przez to.

3 polubienia

Mam tak samo :beers:

2 polubienia

Ja to się cieszę, że moje dzieci są za małe na posiadanie idoli z youtube’a i jak na razie koncentrują się na oglądaniu Bluey. :wink:

Trochę nie w temacie, ale coś mi się zepsuło i tu na forum nie mam dostępu do Salonu Wąsów a jestem Patronem i mail i tu i na Patronie mam taki sam. @pawelorzech

Nie widzisz Salonu czy działu dla Patronów?

Salon mam zakłódkowany a działu patronów wcale nie mam.

Bardzo dziwne - wywołałem synchronizację na Patronie. A sprawdź czy wszystko na Patronie jest git - w sensie masz taki próg, że masz mieć do tego dostęp? A salon powinieneś widzieć bo masz 3 poziom na forum, od tego momentu widzi się salon

Na patronie mam rangę Wąsacz.

Osobiście tylko wiem kto to Gonciarz, o reszcie nie miałem zielonego pojęcia.

Widać, że masz patronowską ikonkę, więc powinieneś widzieć odpowiedni dział, zobacz:

https://forum.yeswas.pl/c/patreonici/posty-z-patreon/33