#485 - W parku z Andrzejem

Skorzystaj z naszego specjalnego linka ( https://zen.ai/yeswaspod ) żeby zgarnąć 12% zniżki na blendjet.com. Zniżka będzie naliczona w koszyku!

Natomiast jeśli chcecie zacząć z całym Fediverse/Mastodonem:
– Nasza instancja: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://wspanialy.eu
– ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Link do profilu Pawła⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠: Paweł Orzech (@pawel@wspanialy.eu) - Wspanialy.eu - polski serwer Mastodon
– ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Link do profilu Wojtka⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠: dobryduch :verified: :ywp: (@wojtek@social.lol) - social.lol

Zostań mecenasem naszego podcastu. Już od 15 zł lub 3$ odblokuj dostęp do półodcinków After Dark dostępnych tylko dla Patronów. Kliknij tu (⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://www.patreon.com/ywp⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠) i wspieraj redakcję Yes Was.

Potrzebujesz maila albo VPN? Polecamy: Fastmail – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Fastmail, Surfshark – ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠YesWas - Surfshark.

Porozmawiaj z nami i naszą cudowną społecznością na forum Yes Was Podcast (⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠https://forum.yeswas.pl⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠).

Możesz być z nami w kontakcie także na grupie na ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Telegramie⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠: https://yeswas.club

4 polubienia


Pozdrawiamy cieplutko :slight_smile:

28 polubień

Fajny odcinek, raz na jakiś czas może być. Zauważyłem że jak się zaprasza gościa po dłuższym czasie, to ten czas pozwolil urodzić się pewnym nowym tematom.

10 polubień

Jeśli chodzi o “Noc Oczyszczenia” (The Purge) to chyba najlepszy był pierwszy film, ewentualnie pierwsze dwa. Ciekawy świeży pomysł. Później tendencja spadkowa. A serial to desperacka próba odcinania kuponów od dogorywającej serii

1 polubienie

@pawelorzech mozesz podesłać linkami tego powerbanka na magsafe?

https://allegro.pl/oferta/powerbank-indukcyjny-baseus-magsafe-6000mah-usb-c-13503998677?bi_s=ads&bi_m=listing:desktop:query&bi_c=MmJlMGVjYzMtYmQ0MC00NDRjLTgxMjAtZjMwNTkyODNmZThhAA&bi_t=ape&emission_unit_id=21e6c908-b72f-4c34-83ba-34a059eacb0e

2 polubienia

Nie grzeję Ci się iPhone z nim podczas ładowania? Jakiś czas temu tu na forum ktoś poszukując powerbanka na magsafe o tym wspominał. I że tylko ta bateria od Apple ma kontrolę temperatury. @Romiczek chyba to byłeś Ty?

1 polubienie

Potwierdzam, ale nigdy to nie jest dla mnie jakiś szczególny problem TBH

1 polubienie

potwierdzam i potwierdzam również, że przy tych temperaturach i częstotliwości, jaką używam power pack do 12 mini mam nadzieje, że inne “ładowarki” obchodzą się z nim równie łagodnie.
Ten model serio jest dużym kompromisem i nie nadaje się do ekstremalnych zastosowań. Może w 13 mini to poprawili ale ja jak jestem wyjazdowo czy na mieście to muszę ładować telefon i power pack niejednokrotnie wstrzymuje mi ładowanie a tylko podtrzymuje % baterii ze względu na temperaturę (wyświetlają odpowiednie ostrzeżenie).

1 polubienie

Rozwiązaniem, niezbyt eleganckim ale za to skutecznym, jest krótki kabel USB. Wtedy telefon ładuje się szybciej, bateria się nie grzeje, a powerbank ciągle się trzyma na magnesach.

Wydaje mi się że wspominał o tym kiedyś @pawelorzech.

Ja dokładnie tak używam powerbanka z Magsafe od Baseusa, wraz z kabelkiem InCharge

2 polubienia

O to ciekawa informacja. Nie wiedziałem że jak jest jeden powerbank indukcyjny i po kablu to on sobie przełączy i będzie preferował kabel. Faktycznie jest to alternatywa.

2 polubienia