#364 - Spotkanie akcjonariuszy Apple

Ojcowski instynkt Wojta udziela się w podkaście. Głos rozsądku redakcji. Fajnie jest mieć kogoś takiego na podorędziu. Niby nie zabroni kupić, nie okrzyczy jak jednak kupisz, ale da Ci do myślenia czy na pewno tego potrzebujesz. Też mam tendencję do sprawdzania co się stanie jak kliknę w ten mistyczny przycisk z tajemniczym, obco brzmiącym napisem [checkout]. Przydaje się w takich przypadkach chłodne spojrzenie z boku.

A i dyskusji takiej na antenie się ciekawie słucha.

26 polubień

@AndrzejKotarski A co do słuchawek, mam poprzednie Sony xm3. Czy one też mają możliwość aby je podłączyć do kilku urządzeń na raz. W sensie przełączania się między nimi. Bo to że mogę je sparować z 8 urządzeniami to jest jasne. Przy próbie podłączenia się do kompa będąc podłączonym do telefonu nic się nie dzieje. Co robię nie tak? Czy po prostu mój model tej funkcji nie posiada?

Nie ma tej funkcji w m3. Podczas premiery m4 połączenie dwóch urządzeń na raz pojawiło się w opisach i recenzjach jako nowość. Jakoś nigdy mi tego nie brakowało (też mam m3)

1 polubienie

To zmienili dopiero w 4.

Rozumiem. 3ki to świetne słuchawki. Jestem pod ogromnym wrażeniem. 4ki też pewnie kiedyś kupię:)

1 polubienie

Kupiłem tego Arc. Tak jak coś.

15 polubień

Bardzo proszę o zaprzestanie nagrywania takich odcinków. Przez to przychodzą głupie pomysły do głowy, i też zacząłem się zastanawiać jak zagospodarować pieniądze żeby kupić Beama :smiley:

1 polubienie

Daj znać jak ten arc w porównaniu z beamem. Stoję przed podobnym wyborem ale salon większy (30 M2).

Dzisiaj działy się rzeczy. To be continued…

5 polubień

Panowie, a kiedy następny odcinek? Jak ja mam dom sprzątać? Bez podcastu? Jak zwierzęta?!?!

2 polubienia

Przecież sprząta się w piątki, opcjonalnie soboty. Kto to widział we wtorek? :joy:

1 polubienie

Dziś nagrywamy nowy odcinek. Będzie może w nocy chociaż pewno raczej raniuchno :slight_smile:

2 polubienia

No i posprzątałem. Słuchając PKP. Mam nadzieję, że jesteście z siebie dumni!

2 polubienia

Jak masz dzieci (wczesnoszkolno-przedszkolne), to nie sprzątasz w piątek, bo po weekendzie, gdy dzieci spędzają sporo czasu w domu, masz armagedon i musisz z tym żyć 5 dni.

Jak posprzątasz w poniedziałek (głównie), lub we wtorek (termin rezerwowy), to zakładając obecność potomstwa w placówkach opiekuńczych, bez większego wysiłku utrzymujesz czystość do soboty. I potem w poniedziałek sprzątasz :).

13 polubień

A ja jak osioł staram się od ponad trzech lat posprzątać w sobotę i dziwię się, że rezultat jest zawsze ten sam. :joy:

5 polubień

Pomyśl czy naprawdę potrzebujesz Airplay2, jeśli nie to jest na rynku kilka systemów, które zjadają tego arca za o wiele mniejszą cenę, np. Samsung Q950T, który za 5kzł ma subwoofer i satelity, albo Yamaha YSP-5600.

Sam soundbar za ponad 6 koła?

Tak, z subem za dwa tysie zje tego arca tak, że będziesz słyszał chrupanie ze wszystkich 48 głośników :smile:. Serio mówiąc robiłem kiedyś doktorat przedzakupowy z soundbarów, i o ile Beam w swojej kategorii cenowej jest naprawdę znakomity, tak arc w komplecie z subwooferem ma godną konkurencję, której niestety nie dorównuje. Airplay2 jest atutem, ale multiroom Yamahy też jest naprawdę dobry.

Czaję, rozumiem i pewnie jest w tym coś. Faktycznie ważne pytanie to to, co jest dla Ciebie priorytetem. U mnie był to dźwięk surround, możliwy minimalizm i Airplay, stąd Beam i dwie satelity. Może kiedyś jak będę miał pomieszczenie tylko do kina/gralni, pomyśle nad jakimś dopasionym i pełnym 5.1

przez chwile się nawet na ysp-5600 zastanawiałem ale za dużo locha to jest i w końcu skończyłem z 2700 + sub, gra prawie tak samo. żadnych sonosów bo to przerost formy nad treść, że tak powiem:) w tych samych pieniądzach sprzęt dużo lepszy:)
w domu za tło robi homepod mini, a do xbx, filmow jest yamaha:)