#358 - Balls Deep - The GME Saga

Originally published at: #358 – Balls Deep – The GME Saga – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

5 polubień

Pięknie! Jeszcze nie przesłuchałem a już wiem, że będzie mi się podobał.

1 polubienie

Orzeszku, Ty to tak się nie rozpędzaj z tym, że gamestop nie ma przed sobą przyszłości.
Wiesz o jakiej firmie tak mówili kiedyś na przykład? O takiej, co się zajmowała wysyłkowym wypożyczaniem filmów na DVD. Tez jej wróżono rychły upadek, bo czasy się zmieniają i odchodzimy od fizycznych nośników.
A dziś ten Netflix całkiem całkiem sobie radzi :wink:

13 polubień

Ja wrzuciłem zawrotne ~$140 i bawię się przednie z tym GME. Codziennie o 15:30 odpalam sobie na drugim monitorze podgląd wykresów na żywo. W tle leci mi “Fly me to the moon” Sinatry albo “Hold the line” Toto. Dodatkowo zakupiłem już prenumeratę Forbesa, w końcu jestem poważnym inwestorem.

18 polubień

Ja wieeem, ja wieeem… no ale nie wiem. Jakoś nie widzę gamestopu wygrywającego w tej bitwie

Poproszę o informację, gdzie się prenumeruje tego Forbesa, bo resztę już robię a nie chciałbym wyjść na inwestora niepoważnego! :joy:

8 polubień

Nie spojlerując najciekawszej części podcastu, rozumiem, że Pan Andrzej Kotarski robi wam „wiochę”?

1 polubienie

Absolutnie i nigdy, jest jednym z najpiękniejszych ludzi na świecie i mówię to bez krzty ironii!

Robi, robi.

1 polubienie

Zrobiłem to tutaj

Najlepsze, że dają bon na BP o wartości 150 zł. Więc finalnie jedna gazeta wychodzi niecałe 5 zł.

1 polubienie

Śmiechem w Andrzeju dość intensywnie :slight_smile:

2 polubienia

Borze, to brzmi tak dobrze, że jestem przekonany, że jak nie kupię to stracę, a do tego bezcenny prestiż! Nie mogę się doczekać aż otworzą Starbucksy, Java Chip Frappuccino na stoliku, obok leży Forbes, na Macbooku wykresy giełdowe, ależ to będzie widok! Wprawdzie najgorszym estetycznie elementem tej kompozycji będę ja, ale atmosfera prestiżu unosząca się wokół mnie powinna zrekompensować tę niedogodność :rofl:

12 polubień

Qrde, wyobraziłem sobie ten obrazek i od razu szacunek do Ciebie +10 i aż Ci już zazdroszczę :slight_smile:

1 polubienie

Jak próbuję otworzyć linka do podcastu, to Notion twierdzi, że nie mam dostępu do notatnika Michała. @pawelorzech

Ja tam już swoje na game stopie zarobiłem. Kiedyś po przeprowadzce do Irlandii poszedłem do nich sprzedać swoje pudełkowe gry na ps3, kupione jeszcze w Polsce. Sprzedaż u nich wygląda tak, że skanują kody kreskowe z pudełka co im wyskoczy to płacą. Spodziewałem się, że niektore nie przejdą jako nieznane, ale… “nic bardziej mylnego” wchodziły i to jak. Pewnie jako jakieś rzadziej dostępne wydanie gry. Zdarzyło się, że dostałem €25 euro za grę, która u nich w tym samym czasie w koszyku leżała na sprzedaż za €15. Jeśli przeze mnie teraz bankrutują to sorry.

A tak poza tym to ciągle ich odwiedzam. Swoje ps4 kupiłem w gamestopie własnie. Czasem kupuje pudełkowe gry, jeśli nie jestem pewny czy mi podejdą na tyle, żeby sobie zostawić. No i mają dużo merczu zwiazanego z grami. Rzeczy, które kupuje a po powrocie do domu zastanawiam się na cholerę mi to.

Szkoda jeśli takie sklepy miałyby całkiem zniknąć.

5 polubień

Tylko z M1. Jeśli na intelu to won do McCafe, plebsie.

4 polubienia

MBA też się liczy? Czy mam spadać na Orlen? :wink:

2 polubienia

Tylko z M1.

To ja w kontekście odcinka dodam - słuchajcie ludzie Planet Money bo to perełka. Ja zacząłem nawet archiwum przesłuchiwać.

3 polubienia

7 polubień