#352 - Pecetowe świry

Originally published at: #352 – Pecetowe świry – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem, wesprzyj YesWas | Podcast!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

3 polubienia

Kocham Cię orzeszku, ale takie głupoty pitolisz, ze az musiałem zapauzowac i przyjść Cię opierniczyc.
„Szeroka scena” nie ma nic z wspólnego z profilem słuchawek i tym, które tony odzwierciedlają lepiej lub mocniej.
Mówiąc po ludzku, jeśli słuchawki maja szeroką scenę to masz wrażenie, ze muzyka Cię otacza, tak jakbyś był w pokoju w którym grają na żywo, a nie, ze dochodzi tylko z jednego źródła dźwięku - tego, które masz na uszach.
Generalnie to największym czynnikiem decydującym o scenie słuchawek jest fizyka, dlatego otwarte > zamknięte > douszne.
Można oczywiście kombinować software’owo, ale to będzie taka sama różnica, jak miedzy DSLR a najlepszą softwarową magia w telefonie. Zawsze będzie „prawie”.

11 polubień

Nie znam się, to się wypowiem, pozdrawiam. Dziękuję, poprawię się (albo po prostu będę wiedział na tę słynna przyszłość)

3 polubienia

CC @6ghost9 patrz Wojtek, źle Ci powiedziałem, tu powiedzą dobrze

1 polubienie

Hehe, no widzisz, może jakiś podcast muzyczny trzeba założyć… :stuck_out_tongue:

Szanuje. Opitalam, ale z respektem.

4 polubienia

Pierwsza minuta podcastu – jakiś dziwny ten Paweł, nieorzechowy taki. Jakby starszy czy coś. Ale w minutę się wyjaśniło, że inne miejsce, inny sprzęt.

8 polubień

Pierwsze słyszę o konieczności dzielenia plików w obrazie Windowsa. Na przyszłość polecam skorzystać z dedykowanego narzędzia od MS do tworzenia bootowalnego pendrive dostępnego tutaj.

3 polubienia

Jakby to było zrobione jak bóg przykazał to o czym by w podcaście gadali? :smiley:

2 polubienia

Z tego co rozumiem problem jaki miał @6ghost9 to dostęp do systemu Mac. Ten program jest tyko na Windows.

Co nie zmienia faktu, że pan Wojt mógł sformatować pendrive na NTFS, wtedy problem z wielkością plików znika :smiley:.

Dzięki chłopaki za odcinek. Sporo soczystej, przaśnej żenady przy temacie składania kompa. Rozjaśnił mi ten odcinek pochmurny dzień! :+1:t2::+1:t2:

Czekam na kontynuacje z software! TO jest ten YesWas którego potrzebujemy i na który czekamy :grin:.

4 polubienia

Siema :slight_smile: long time no see :slight_smile:

1 polubienie

Tak, dokładnie - problemem było to, że nie mogę skorzystać z ich narzędzia bo w domu Windowsa drugiego nie miałem żadnego.

Okazało się też w międzyczasie - o czym już w podcaście nie wspomniałem - że można pendrive sformatować w exFAT i mój BIOS akurat exFaty czyta, więc kwestia podzielonego pliku nie była problemem (albo inaczej - nadal nie wiem czy była xD).

Ostatecznie i tak okazało się, że muszę walczyć z dyskiem M2… :stuck_out_tongue:

Ale już po… na szczęście…

3 polubienia

Ale ten świat mały :wink:

1 polubienie

To był dobry odcinek, taki bardzo stylowy. Chwila zawahania to była kwintesencja :smiley:

1 polubienie

Wojtek @Moridin opisywał na iMagu jak można ogarnąć temat za pomocą homebrew

1 polubienie

Pan Wojciech Moridin, to ja.

(Kto pamiętam, ten wie.)

6 polubień