#321 - Start

Opublikowano na #321 – Start – YesWas | Podcast
Zostań naszym patronem, wesprzyj Yes Was Podcast i zyskaj bonusy w sklepie ThinkStore.pl!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

http://media.blubrry.com/yeswaspodcast/p/pnut.pl/podcast/YesWasPodcast-odcinek_321.mp3

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:01:10 — 70.4MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

1 polubienie

Co tu się z tym postem

Zwariowało moje ciało, a tak naprawdę nie mam pojęcia co tu się odjebało… :confused:

Poprawiłem post ręcznie, ale wyglądał tak:

I nie wiem dlaczego, NO ALE trudno

NextDNS kupiony, konfiguracja na routerze zrobiona, cron do odświeżania IP odpalony :wink:

2 polubienia

Pocket Casts padł? Nie mogę nic uruchomić. ;/

Godzinę wcześniej słuchałem. Teraz tylko buforuje.

Hmmm… u mnie działa, nie wiem skąd ten problem…

Generalnie - to ostatnio coraz więcej problemów mamy z naszym wordpressikiem do podcastowania. Nie jestem pewien, czy nie przeniesiemy się gdzieś (anchor?) po to, żeby po prostu nie musieć więcej o tym myśleć.

1 polubienie

Z samego opisu już wiem, że kupiłeś Cybex Cloud Z I-Size, czyż nie :joy:

Nie wiem o co chodzi, ale mam tego odcinka w Apple Podcasts, słucham na yt :confused:
After dark jest normalnie.

Właśnie widzę, że nie ma…

Wszędzie indziej jest - w Google Podcasts, w Overcast, itd. więc to musi być wina Apple i chyba jest, bo jak loguję się do panelu to widzę to:

Udało mi się tam zalogować i zrobiłem refresh feeda (widzę, że ostatnia aktualizacja była wczoraj o 14… bardzo dziwne)

Już jest w Apple Podcasts!

Nie wiem o co cho, ale nie działają mi podcasty i strona YesWas na Orange. Zrobiłem hotspot z TM i działa wszystko. :no_mouth:

1 polubienie

Bardzo jest to dziwne, miałem dziś podobny problem, ale teraz wszystko normalnie działa. Może zenek ma jakieś problemy? Generalnie cały świat i technologia działa do dupy więc już sam nie wiem co się kiedy psuje

Ciągle to samo. Na wifi sobie wchodzę, ale na mieście jestem bez forum. :crying_cat_face:

1 polubienie

Mam to samo. Nie wiem dlaczego.

1 polubienie

Też tak mam.

U mnie jak na razie wszystko działa. Chłopaki moglibyście napisać jakie macie uruchomione filtry w NextDNS. Oczywiście NextDNS zakupiony również. :slight_smile: Z góry dziękuję.

To moje

2 polubienia

Odnośnie odcinka to czy u was też tak wiele Nosaczy Nadmaseczkowych?

1 polubienie