#304 - IT Support

Originally published at: #304 – IT Support – YesWas | Podcast

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast!

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Telegramie.

Identyfikacja wizualna: Antoni Kwiatkowski
Intro: Breakmaster Cylinder

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:03:09 — 52.7MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

7 polubień

przed 301!

4 polubienia

Panowie, nie żebym się czepiał, ale 25 minut gadki o aplikacji podcastowej (po raz X), w dodatku z konfigurowaniem jej na żywo. Trochę to nudne.

3 polubienia

To zależy jak bardzo podcastowym świrem jesteś. :smiley:

Malutka korekta dla @6ghost9 : CCPA to prawo kalifornijskie, a nie kanadyjskie.

1 polubienie

Trochę taki support z tego wyszedł, ale może komuś się to przyda. W następnym odcinku tego nie będzie!

3 polubienia

Słuszna uwaga, dziękuję! :slight_smile:

1 polubienie

Widać jak bardzo się różnimy bo dla mnie to była najlepsza część tego odcinka :wink:

2 polubienia

Znalazłem pewne niedopatrzenie w odcinku, @6ghost9 Nie było outra! No jak to tak?

To nie jest niedopatrzenie :wink:

4 polubienia

@pawelorzech Jest opcja w pocketcast na ustawienie wszystkich odcinków jako ‘played’.


Ikonka po prawej stronie od archiwuj.

1 polubienie

To chyba na Androidzie, bo na iOS tego niestety nie widzę :frowning:

Nie słuchałem jeszcze odcinka, ale chodzi o jakiś specyficzny screen? Bo jeśli po prostu panel podcastu, to jest taka opcja.

Nope. Ja chciałem “select all as played” :slight_smile:

1 polubienie

To czego w tej chwili brak w pocket cascie to obsługa apple watch jak bozia przykazała, ale póki play nie ma esim to i tak na razie mi to wisi

Halo, IT Suport?
Czy ja dobrze widzę, że w web playerze PocketCasts nie da się zobaczyć customowych filtrów?

Yep

Kurcze no mógłby ten Marco się pospieszyć, Overcast na macOS to naprawdę złoto by było :pensive:

Piękne orędzie @pawelorzech. Bardzo doceniam i szanuje. Serio.
PS: Brak outro na plus, chociaż teraz jak można uciąć przez Overcast to ma mniejsze znaczenie, byle by była zachowana ciągłość. Najgorzej to jak raz będzie, a raz nie.

4 polubienia

Planujemy utrzymać BRAK outro. :slight_smile:

9 polubień