#300.5 - Podsumowanie roku

Originally published at: #300.5 – Podsumowanie roku – YesWas | Podcast

Prezent świąteczny – odcinek After Dark dostępny jest wyjątkowo za darmo, w normalnym feedzie.

Kategorie zostały zaczerpnięte (żywcem spisane) z super ankiety z podcastu Upgrade!


Ulubiona aplikacja iOS w 2019:
Things | TikTok
Ulubiona NOWA aplikacja iOS w 2019: Byte, Brave | Inpost
Ulubiona aplikacja Mac w 2019: Reeder | Pixelmator
Ulubiona NOWA aplikacja Mac w 2019: Drafts | NextDNS
Gra roku 2019: Stardew Valley, Dragon Ball Xenoverse 2 | Apex Legend, Deadcells
Gra na iOS roku 2019: Dokkan Battle | Archero
Film/serial roku 2019: Avengers Endgame, Chernobyl, What we do in the shadows | Fleabag, Chernobyl
Książka roku 2019: Snowden, Sapiens | Snowden
Produkt Apple roku 2019: iPhone 11 Pro | MacBook Pro 16”
Produkt nie-od-Apple roku 2019: Discourse | Discourse
Najgorszy gadżet / największe rozczarowanie: Pixel 4 | Aczapka
Porażka roku 2019: AirPower | Nagrywanie wideo
Podcast roku 2019: MKBHD, Chernobyl | Śledztwo pisma

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 59:49 — 49.3MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

4 polubienia

Co do TikToka. Kiedyś go totalnie ignorowałem, twierdziłem że jest dla dzieciarni i pewnie nic tam ciekawego nie ma. Skończyło się tak, że od miesiąc z niej korzystam i bywa tak, że włączę apkę i wsiąkam na godzinę, tak że nie wiem kiedy ten czas przeleciał :grin:

1 polubienie

Miałem już przygotowany poważny rant, ale podejdę do sprawy delikatniej.
Bardzo fajne kategorie, ale ze względu na to, że nie są Wasze, uważam, ze powinniście umieścić link do Upgrade i ich ankiety, którą skopiowaliście. Nie ma w tym absolutnie nic złego, ale credit się autorom należy.
Oczekuje od Was więcej, niż pseudodziennikarzy z takich, tfu, redakcji jak Moj Mac, czy MyApple.
Be better.

2 polubienia

przy filmach ani słowa o Wiedźminie (chyba że będzie później - jestem w trakcie słuchania)

Ah yes, jest to moja wina zupełnie. Bo ja wypełniałem te ankiete, stwierdziłem - kurde dobra jest - wysłałem Wojtkowi pytania. On nic nie wiedział. Nie jest winny. Ja jestem, wiec zrobię poprawki i co trzeba. Kompletnie zapomniałem, ze tak zrobiłem! Przepraszam

1 polubienie

Na stronie oraz tutaj oraz wszędzie - został dodany link do obu rzeczy. Na samej prawie gorze, przed kategoriami.

1 polubienie

Wtedy jeszcze go nie widzieliśmy :slight_smile:

1 polubienie

It’s the season na wybaczanie!

1 polubienie

Któryś z Was w podcascie wspominał o serialu Fleabag.
Zacząłem oglądać, ale dla mnie to podróbka Mirandy. Jeśli nie oglądaliście to polecam

1 polubienie

https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,26091741,malzenstwo-ze-sledztwa-pisma-skazane-na-bezwzgledne-wiezienie.html

1 polubienie

Oraz to się dobrze nie zestarzało :joy: