#293 - Wyłączam wifi w domu

Originally published at: #293 – Wyłączam wifi w domu – YesWas | Podcast

To był Paweł i Wojtek z YesWas. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Discordzie, Telegramie lub Reddicie.

Zostań naszym patronem i wesprzyj Yes Was Podcast!

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 56:14 — 46.9MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

2 polubienia

Ja tylko ze swojej strony powiem, że rantowanie na blizzarda w momencie jak kupuje się sprzęt Googla, Apple z gra się w gry riot, epic czy wielu, wielu, wielu innych firm robiących Dobrze Chinom/należącym do chińskiego kapitału, to hipokryzja.
Blizzard święty nie jest, spieprzył, i to solidnie, ale robienie z tego tak grubej afery w momencie, gdy wielu innym podobne i gorsze rzeczy uchodzą na sucho jest trochę słabe.

2 polubienia

No ładnie, rant po Diablo 4 i Pokemonach. Miało wsparcie na patreonie pójść ale chyba się pogniewamy :smiley:

Ja chyba rozgraniczam „robienie dobrze Chinom”, a „aktywne robienie złe ludziom którzy tam protestują”. Bo oczywiście masz racje, ze nie ma świętych tutaj.

Wow. Za oba komentarze dzięki. Zainstaluj sobie na telefonie Google Podcasts albo Pocketcasts jak masz Androida albo Overcast lub Pocketcasts jak masz iOS. W obu możesz nasz znaleźć i dodać, a potem słuchać w x2!

Ale już po wpisaniu „yes was” oddzielnie powinieneś znaleźć :slight_smile:

1 polubienie

Właśnie tak - osobno trzeba wpisać. Yes Was Podcast

Tutaj jest pytanie, czy bardziej szkodzą Ci, którzy każą gracza za wygłoszenie poparcia dla protestów na streamie, czy Ci którzy banują aplikacje ułatwiająca uniknięcia policji w Hong Kongu :wink:

Dla mnie to jest trochę smutna rzeczywistość, że żeby uniknąć takich spraw, trzebaby chyba było w ogóle odciąć się od świata teraz

Wiesz co - masz 100% racji. Teraz trochę przy nowym brandingu zmierzamy w stronę YesWas jako łącznie, więc… może powinniśmy coś z tym zrobić. Dzięki za tipa, wysyłam Twoją wiadomość “do redakcji”, żebyśmy się nad tym zastanowili sensownie :slight_smile:

Yes. Dlatego kiedy mogę zdecydować, że mogę kogoś szkodliwego nie wesprzeć, to to zrobię.

Dzięki wielkie za wszystkie komentarze tutaj - przeczytałem z mega zainteresowaniem. :slight_smile: Szczególnie kwestia mierzenia mikrofal, więc tym bardziej dzięki @antyprogramista! Na szczęście jednak dużą część Twoich uwag z komentarza PRZED przesłuchaniem zaadresowałem w podcaście. :wink:

Kwestie brandingowe - faktycznie jest to konfundujące i głupio, że wyszukiwarka sobie z tym nie radzi, ale to jest jej i nasz problem, a nie słuchaczy, którzy chcą nas znaleźć a przez brak spacji (nie dziwię się, że tak wpisują) nie mogą. Ogarniemy to i serio jeszcze raz dzięki za feedback!

1 polubienie