#284 - Patentu

Originally published at: #284 – Patentu – YesWas | Podcast

Dziękujemy za przesłuchanie tego odcinka. Yes Was Podcast powstaje dzięki waszemu wsparciu. Dostawaj powiadomienia o najnowszych odcinkach na: Twitterze, Facebooku lub dołącz do naszego forum albo grupy na Discordzie, Telegramie lub Reddicie. Możesz też napisać do nas maila:

Do usłyszenia za tydzień!

Podcast: Play in new window | Download (Duration: 1:09:56 — 58.6MB)

Subscribe: Apple Podcasts | Android | Google Podcasts | TuneIn | Spotify | RSS

3 polubienia

Ale jak to skoro Orzech jest na wakacjach

2 polubienia

Czy mi się wydaje czy powiedziałeś „wbrew opinii Arletty”? :wink:

3 polubienia

Orzech zakładam, że tak nie jest, ale lepiej się upewnij, że takie wcześniejsze wypłacanie pensji nie chrzani Wam credit score.
Bo przy takim stopniu przepływu informacji jaki jest w systemach bankowych w UK to może być odnotowywane jako „oho, nie starcza mu do wypłaty”. W takich sprawach lepiej dmuchać na zimne.

Nie, nie. Oraz wisi mi credit score w UK. Monzo w ogóle sporo rzeczy robi, które nie mają wpływu na credit score bo robią to sami i nie dziela się tym informacjami wokół. A moja wypłata niestety tak nie przychodzi i trzeba czekać do ostatniego :slight_smile:

YOLO.

2 polubienia

Lubię sobie do spanka odpalić podcast. Wczoraj wieczorem padło na YesWas’a, już lekko nadgryzionego rano. Leżę sobie i nagle moja żona:

  • To jest to “Z Prądem”?.
  • Yeswas. Nom.
  • Mhm… Teraz mówił ten kurdupel? Wojtek, tak?

Serdecznie pozdrawiamy :laughing:

5 polubień

Bardzo miła ta Twoja żona :eyes:

Niepotrzebnie jej to pokazałem :crazy_face:

@pawelorzech @6ghost9 ja mówiłem, że głośniki z Ikei są spoko :slight_smile: mam lampkę. Za ta cenę rewelka.

2 polubienia

U mnie lampka u dyrektora finansowego spowodowała jedną reakcję

Fuuuj, brzydkie, nie pasuje do niczego.

Więc u mnie w grę wchodzą co najwyżej głośniki, które, o dziwo, się spodobały DF :smiley:

ja kupiłem lampkę bo w gabinecie mam zaplanowaną taką ławkę pod oknem ze ścianą książek. Taki spot czytelniczy. I tam chcę ją postawić do jakiegoś ambientu.

Może zanim kupisz ławkę to sprawdź sobie tego Eamesa. Nie ma nic lepszego do posadzenia dupy i czytania.

On będzie… w sumie niedaleko ławki :smiley: Ławka jest siedziskiem pod oknem tak naprawdę.

Dla niego mam miejsce z przeznaczeniem na audio.

1 polubienie