#269 - Odcinek w życiu

Dyskusja poodcinkowa!

5 polubień

Jestem sławny. Można umierać.

5 polubień

Mogę nawet powiedzieć, że znam to uczucie :joy:

3 polubienia

No to jutro będzie czego słuchać na siłowni. :slight_smile:

1 polubienie

Reklama działa :sunglasses:

5 polubień

Czy to podcast o forum czy forum o podcaście? :thinking:

4 polubienia

Obecnie to jest powiązane, jak lewa i prawa noga. Można chodzić na jednej, ale na dwóch wygodniej. :wink:

2 polubienia

6 polubień

Dzień dobry. Ja tu nowy. Ja tylko chciałem powiedzieć, że w najnowszym odcinku Paweł Orzech przekonał mnie do założenia konta na forum.
Dobrego dnia wszystkim!

P.S. Dla jasności - “przyszedłem tutaj, bo Orzech mnie zachęcił reklamą”. Hue hue hue…

10 polubień

Witamy, witamy. Rozglądnij się trochę, a reszta pospamuje kolejne tematy :wink:

1 polubienie

Hej wszystkim :slight_smile:
Słuchając wczoraj tego odcinka, poddany reklamie @pawelorzech w końcu się zarejestrowałem :laughing: Pewnie będę bardziej czytający niż piszący ale kto wie…

Pozdro :slight_smile:

4 polubienia

To Ciebie też witamy, zastosuj się jak wyżej.
Pozdro.

1 polubienie

No to wiesz jak ludzie nie będą nam wrzucać obrazków i filmów na forum to damy radę

I wtem poczułem, że dobrze zrobiłem, że użyłem JPEGmini dla ostatnich zdjęć do wątku o NAS-ie. — Z ponad 12mb per zdjęcie zeszło do ok. 3 :hugs::ok_hand:

2 polubienia

Nie jest aż tak źle, ale doceniam kompresję. Jak będzie trzeba to zrobimy większy dysk. Jak będzie trzeba to zrobimy zrzutę na forum. Albo coś się wymyśli. Na biednego nie trafiło (Lol).

3 polubienia

W końcu prawie sami „ajfonowcy” albo „pixelowcy” to z $$$ nie będzie problemu. :sweat_smile:

<sarkazm_alert>

1 polubienie

Akurat są fajne pluginy do monetyzacji discourse, więc może za 5zl miesięcznie coś byśmy zrobili. Jakaś naprawdę śmieszna, mała kwota. Ale na ten moment stać mnie na to, żeby z własnej kieszeni wszystko opłacić :slight_smile:

1 polubienie

Skoro temat się już zaczął to zapytam: czy Patronite i sklepik na cupsellu is still a thing czy to tylko takie legacy nieposprzątane pierdoły?

2 polubienia

Patronite still a thing. Cupsell - mniej.

2 polubienia

To byś może podlinkował na nowo? Chętnie bym wsparł wąsate dobro. :smile:

1 polubienie