💷 Zrzutka na forum - czerwiec 2019-2020

Może lepiej się wstrzymaj z ta płatnością długoterminowa? Optymizm optymizmem, ale nie wiadomo, czy za dwa lata to forum tu będzie w takiej formie. Szkoda, żeby kasa przepadła później na nieużywany serwer. Lepiej iść na lody, czy coś.

1 polubienie

A kradnijcie przecież to Wasze. Najwyżej @6ghost9 Ci jebnie :smiley:

Nie no, tak serio - to jest zrzutka na forum. Pójdzie więc na forum. Nie mogę dodać do portfela OVH bo wyskakuje błąd, więc po prostu zapłacę za serwer na rok teraz. Jak będzie trzeba zapłacić domenę w marcu 2020, to zapłacę też z tego. A reszta będzie leżeć na rachunku oszczędnościowym ze specjalnym tytułem, tak, żeby po prostu leżało. I jak będzie trzeba serwer dokupić/dysk, cokolwiek - to po prostu się to zrobi.

2 polubienia

U Armenta było oraz u jego kumpla od under the radar :slight_smile: nie pamiętam teraz jak on się nazywa… damn

Edit. dalej nie pamietam, ale on miał pedometer++ lub może nadal ma

Underscore David Smith :wink:

Dobra, no to jesteśmy. Status jest następujący:

Wysłałem do siebie 1170,69.
Z tego: -13,52 za powiększenie serwera
Zostało: 1157.17
Z tego: -427.89 za serwer na 12 miesięcy
Zostało: 729.28

No to z tego jest jeszcze spokojnie na kolejny rok serwera (znów 430zł) i dwa lata domeny (49,99 za rok). Albo w sumie na sześć lat domeny i serwer.

  1. Najpierw podwyższenie z małego serwera na duży.
  2. Dokupienie serwera na cały rok:
  3. Zostało:
16 polubień

Ale żeby się nie dało Pay, tylko człowiek jak zwierze musi przez Blik😜?

2 polubienia

No i rewwelacyjnie teraz nie ma ze boli trzeba podcast nagrywac

Mnie uratowało Visa checkout. Dalej nie wiem, czym jest blik xD

Nie wiesz, co tracisz…

Co umożliwia BLIK?

BLIK umożliwia:

  • dokonanie płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych,
  • wypłatę i wpłatę gotówki w bankomatach/wpłatomatach
  • natychmiastowe przelewy na numer telefonu pomiędzy klientami różnych banków (Przelew na telefon),
  • generowanie czeków BLIK (9-cio cyfrowy kod) służących do dokonywania płatności i wypłaty gotówki z bankomatów
4 polubienia

Tam jeszcze kilka dych jest do wyciagnięcia @pawelorzech.

On it. Dam znać jak zrobię update.

1 polubienie

Trochę odkopię temat… Tak sobie przejrzałem swoje patronite’owe subskrypcje, anulowałem je wszystkie jak leci bo czasem trzeba wywietrzyć szafę i kliknąłem sobie na Yes Was. Uruchomiłem subskrypcję i… (szok) jestem dziewiątym patronem (KTÓRYM???)
Po takim sukcesie jednorazowej zbiórki na pewno wierni Wąsacze wycisną ze swojej kieszeni chociażby po 5zł miesięcznie. Ludziska… nie płacicie abonamentu RTV (nie osądzam, bez obrazy… po prostu nie płacicie) to płaćcie chociaż za ten podcast!
Przecież chyba warto, co?

1 polubienie

Spokojnie, spokojnie. Możesz anulować tę płatność. Poczekaj jeszcze… do przyszłego miesiąca. Wtedy coś pokażemy. Na ten czas - nie subujcie na nowo, można odsubowywać tam :slight_smile:

3 polubienia

Nie będziesz mi mówił, jak mam Ci dawać pieniądze! :smiley:

5 polubień

:joy::joy::joy: dobrze. Po prostu mówię! Zrobicie co chcecie!

Myślałem że teraz ta zbiórka i dorzuciłem swoje. Czytanie ma przyszłość.

No to zobaczymy co pokażecie! Kasa poszła i do mnie nie wróci bo tego nie chcę. Jak nie będę zadowolony z tego co pokażecie to będę dalej płacił!

To bardzo zły kawałek ale klei mi się z tą sytuacją.

Ile trzeba wpłacić za posiadanie znaku dolara przy nicku? :slight_smile:

Edit: Doczytałem, wystarczy dowolna wpłata chyba?