Znajomi w Apple Music

Hej.
Jako że jestem leniwy w szukaniu nowej muzyki lubię skorzystać z podpowiedzi czego słuchają znajomi, ale, że moi znajomi mają dość jednolity gust muzyczny szukam nowych :smiley:
Jakby ktoś chciał mnie dodać mój profil niżej - akceptuję wszystkie zaproszenia do znajomych :smiley:

1 polubienie

W sumie to chętnie, ale nie wiem, jak Cię wyszukać :stuck_out_tongue:

Apple Music jest strasznie nieintuicyjne pod tym względem.
Dla Ciebie => ikonka profilu i jak w nią klikniesz to masz swój profil. Jak zjedziesz na dół, to jest guzik “Znajdź więcej znajomych” i po Apple ID (jak rozumiem) się szuka.

Albo w profilu klikasz w … i “udostępnij profil”

Udało się z linku :slight_smile: z aplikacji w telefonie chyba nie da rady xD

Nie mam fejsa, więc dla mnie ta opcja niewiele daje :smiley:

Chodzi bardziej o to, że z poziomu aplikacji to na tyle, nie ma więcej opcji xD

:open_mouth: W sumie nie spojrzałem, ja głównie w pracy na kompie słucham muzy :smiley:

1 polubienie

Zostawiam swój profil :smiley:

Czesc znajomi z Apple Music :slight_smile: pomyślałem, ze tu mogę uzyskać pomoc. Korzystam z AM i rejestrując się wykorzystałem promocje na AM + ATv za 5£ miesięcznie dla studentów. Muzyki słucham bez problemu, jednak za wszystkie filmy w ATv muszę płacić. Wyglada to tak, jakby nie uznało mi tam subskrybcji. Ktoś coś?

Pamiętaj, że w ATV tylko malutka część materiałów jest za darmo. Sprawdź seriale typu „See” czy „For all mankind” - jeśli będziesz miał do nich darmowy dostęp to masz ATV :slightly_smiling_face:

4 polubienia

Dzięki za odpowiedz. Filmy działają :wink:

1 polubienie

Tak z ciekawosci gdzie i co studiujesz ?

Żona studiuje :wink: Fotografie na Masterze - Uni of Derby

1 polubienie

To ja się też jeszcze z chęcią przyłącze do zabawy jakby ktoś chciał się podzielić wąsową playlistą.

2 polubienia

Poszedł follow a z tego co widzę to już cię mam na liście

Jakby ktoś chciał :grinning:

1 polubienie

a @pawelorzech mówił, że jest do tego aplikacja, która wszystko ładnie przenosi! Z tego co pamiętam to darmowa a opcja płatna na synchronizację (Panie profesorze, mogę być niedokładny bo cytuję z głowy, czyli z niczego… Notatek niestety nie robiłem…)

1 polubienie

Chętnie zobaczę co tam słuchacie

1 polubienie

Próbowałem wszystkich tych aplikacji. I nic nigdy nie przeniosło biblioteki muzycznej tak dobrze jak ja sam XD

Polecam mnie obserwować tam! Tutaj playlista na styczeń się tworzy:

4 polubienia