Żegnamy się i dziękujemy (+ gry naszego życia część 2) - Nagrany #50

Ok, czyli dobrze, żeśmy zamknęli drzwi :smiley:

No szkoda, ale wiadomo. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść… NIEPOKONANYM !

A ja mogę wam polecić od siebie 2 gry podobne do papers Please

Not Tonight. Chyba nawet ten sam twórca. Mechanika praktycznie ta sama, tylko zamiast granicy pracujemy jako bramka na dyskotece w Uk, po brexicie

BitCop
Troszkę bardziej rozbudowana gra, ale dużo mechanik podobnych. Liczy się spostrzegawczość.
Jesteśmy policjantem którego ktos wrobił w gowno akcje z senatorem i diamentami.
Degradują nas do zwykłego krawężnika.
Musimy zarabiać na życie, ale i rozwiązać sprawę kto nas wrobił.
Mega fajnie napisana gra.

A z podcastów growych niezmiennie polecam
Forumogadke

3 polubienia

Beat Cop. Po wpisaniu Bitcop mnie na ruskie google przerzuciło :wink:

1 polubienie

A no możliwe :slight_smile: bo wymyslajo te angielskie nazwy, jak by polskiego nie było

1 polubienie

8 polubień

Od którego odcinka polecasz zacząć?

W zasadzie możesz od najnowszego zacząć, bo często komentują newsy i lecieć w dół.

1 polubienie

Nie wiem od jakiego zacząć, ale numeracja Niezatapialnych to nie taka prosta sprawa :sweat_smile:. Np. odcinków 299 było kilkadziesiąt. Pamiętam też, że jak zgłosiłem brak jakiegoś epizodu, to się okazało że jest, tylko został nagrany kilka lat wcześniej ¯_(ツ)_/¯.

3 polubienia

Możesz coś więcej napisać na temat szurskich aluzji? Na tyle na ile go śledzę, nie spodziewałbym się czegoś takiego po nim :scream:

Dobre pytanie, bo faktycznie taki komentarz zostawia w głowie ślad, ale nie wiadomo konkretnie o co chodzi. :slight_smile:

299 xd

Troszkę czasem powie że covid to zwykła grypa, a to podrzuci hasło plandemia, przebąkiwanie o tym że trzeba kobietę i osobę czarnoskórą wcześnie wsadzić i takie tam. Na Twitterze a to udostępnia konfiarzy, za szczyt dziennikarstwa uważa Rafała Otokę Frąckiewicza. Może to moje przewrażliwienie, że nie potrafię odłączyć Rysława znawcę gier, od Ryszarda Chojnowskiego, ale życie jest za krótkie żeby słuchać i się denerwować szczegółami.

Pewnie dlatego Niezatapialni podchodzą mi bez problemu.

1 polubienie

Może się teraz trochę uspokoił, bo na szybko przejechałem sobie u niego ostatni miesiąc na Twitterze, nie znalazłem tam żadnych udostępnień Konfederacji. Tak czy siak do tej pory tego u niego nie dostrzegałem - może to i lepiej dla mnie :grinning:

Panowie, bardzo dziękuje za wspaniały podcast, to było niezapomniane 50 odcinków, nigdy ich nie zapomnę!:wink:

Już tęsknie i żałuje ze kończynie nadawanie, bardzo lubiałam słuchać nagranego z reszta tak samo jak YesWasa.

No ale jak tak czujecie to oznacza ze tak miało być :wink: chociaż Nagrany 2.0 remastered? Może kiedyś :slight_smile:

6 polubień

Papers, Please pojawi się w przyszłym tygodniu na telefonach

7 polubień