Zbrickowany homepod mini

Wąsy, homepod mini umarł. Prawdopodobnie po ostatnim updacie, hard reset nie działa, ekran na górze się w ogóle nie świeci. Mac też go nie wykrywa, żeby móc zrobić reset.

Ma ktoś jakiś pomysł?
A może ma ktoś doświadczenie z serwisem apple w polsce, czy oni naprawiają homepody czy musze jechać do niemiec?xD

3 polubienia

Na stronach openwrt jest dużo poradników jak odceglić rutery po nieudanej aktualizacji. Pewnie wiele z porad będzie pasować do homepoda.

XD ale problem nie dotyczy routera, w którym mam dostep do portów tylko dotyczy homepoda :expressionless:

1 polubienie

Jeśli masz gwarancje jeszcze Apple to nie ma znaczenia czy w PL oddasz. Jak nie masz gwarancji to raczej nikt go nie naprawi. Naprawa polega na wymianie :confused:

2 polubienia

Może ma focha, spróbuj odesłać SoNoSa

1 polubienie

Na szczęście gwarancje chyba mam, wiec w takim razie spróbuje oddać w pl

1 polubienie

Ale sprawdź najpierw te gwarancje, bo kiedyś było tak, ze tylko przenośne rzeczy miały gwarancje międzynarodowa. MacBook i iPhone tak, ale iMac albo miniacz już nie. A jeśli nie masz i wyślesz do pl serwisu to możesz sporo czasu stracić.

1 polubienie

Niestety i Apple i serwisy resellerów każą mi spadać do Niemiec albo do Czech do najbliższego Apple stora xD

Zaakceptuj może wreszcie te wady Apple i sobie nie utrudniaj xD

7 polubień

W Czechach nie ma oficjalnego Apple Store. Jakby był to bym Ci wziął do naprawy.

Właśnie tez to sprawdziłem, nie wiem skąd pani na infolinii wzięła sobie Czechy xd

Może stąd

image

5 polubień

teoretycznie mogę Ci zawieźć do Niemiec pod koniec kwietnia, o ile takie rzeczy załatwiają na zasadzie wymiany od reki w Apple Store…

A gdzie kupowałeś? W Polsce czy na świecie?

Będę jeszcze ponownie próbował z polskim wsparciem, a jak nie to na szczęście mam już załatwione ogarnięcie tego w DE

1 polubienie

No w PL to oficjalnie nie da się go kupić. Kupiony na Apple com de

Ej, i jak się historia skończyła?

XD

1 polubienie

A więc tak, polski Apple i resellerzy powiedzieli że nie ma opcji. Niemiecki Apple powiedział, że nie wyślę kuriera do PL, wiec dzięki uprzejmości @kamilstec udalo się homepoda dostarczyć do Apple Store w DE i tam został wymieniony na nowego.

Jeszcze raz dziękuje @kamilstec

No i nie polecam w związku z tym kupować homepodów dopóki nie będzie normalnego serwisu u nas.

2 polubienia

wystarczy po prostu nie brickować swoich urządzeń :smiley:

pozdrawiam, cieszę się, że udało się załatwić

2 polubienia