Zastępstwo list zainteresowań na Facebooku

Hejo!
Ja wiem, że FB zły i niedobry. Ale jednak korzystam z niego, by dowiadywać się o rzeczach, które są ogłaszane tylko tam - niektórzy po prostu przekazują informacje tylko tam. Kiedyś można było stworzyć tzw. interests lists, do których można było dodać konkretne osoby lub profile oraz zdefiniować co tam powinno się wyświetlać (czyli np. tylko posty wrzucane przez wybrane rzeczy, żadnych oznaczeń na zdjęciach czy komentarzy). Chyba z 3 lata temu FB zaorał tę funkcję. Od tego czasu próbuję nauczyć swój News Feed by wyświetlał mi to co chcę, ale to walka z wiatrakami.
Czy ktoś zna jakiś narzędzie, aplikację (mobilka, desktop, w/e), w której można śledzić wszystkie posty, które wybrane profile wrzucają? Może jakoś RSS do tego wykorzystać?

2 polubienia

AFAIK Facebook zaorał RSS, więc niestety - zostałeś sam.

Jakby co to nadal szukam, jakbym coś znalazł to się podzielę :wink:

1 polubienie

tak właśnie działa Twitter ;]
Jedyne czego mi brakuje to grup na Twitterze (od tego jest Telegram i Discord wtedy). Na FB wchodzę tylko po to aby przeglądać grupy, postów ludzi nawet nie czytam bo to scrollowanie wciąga…
Popieram Twoją walkę - jeśli znajdziesz rozwiązanie to FB będzie znowu w miarę używalny!

Po ostatnim odcinku z RSSami sprawdziłem RSS Bridge i… znalazłem!
Facebook Bridge | Main Site - jak na razie dodałem kilka stron testowo i działają idealne!

2 polubienia