Zasilacz / ładowarka USB-C

Wbrew temu, co twierdzi Apple, ładowarki USB-C (przynajmniej u mnie) nie są jeszcze dość popularne.
Wobec tego mam do Was pytanie: polecicie jakąś dobrą multiładowarkę z minimum 3 złączami USB-C?
Szukam czegoś w tym stylu: Ładowarka 30W GC ChargeSource 3 z Ultra Charge 3x USB-A

ja czekam az bedzie mozna dostac w europie tego ankera

1 polubienie

Z dwoma usb-c, jednym usb-a i PD na jednym usb-c: Baseus GaN

Jest mała, zasilam z niej stację dokującą do lapka i samego lapka od początku lipca non-stop. Daje 65W a jest niedużo większa niż Dash Charge do Oneplusa. Na bank będę kupował jeszcze jedną bo jest zajebiście poręczna żeby spakować w podróż.
GaN więc się nie grzeje zbytnio.

Gorąco polecam. Na 11.11 pewnie będzie do wyrwania na Ali poniżej 100 zł (w zeszłym tygodniu widziałem je w promce za 80-90 zł).

Z Ankerem też nie możesz źle trafić. Nieco droższe ale warto (chyba @luke-g polecał Atoma). Nie widzę nigdzie niestety takiej z trzema USB-C

1 polubienie

Chłopaki, powiemy mu? :wink:

6 polubień

Hej
Odświeżam temacik bo może coś nowego pojawiło się na rynku w tym temacie
Ja zastanawiam się nad wyborem pomiędzy:
UGREEN
a
Baseusem
Może coś ktoś doradzi co wybrać albo może coś innego podpowiecie?

Odświeżam temat.
Pojawiło się coś nowego ciekawego?
Niestety, mój UGREEN nowy
i UGREEN stary
chyba dostały jakiejś zapaści.
W nowym działa już tylko jedno wyjście USB-C, a stary zrobił się tak selektywny, że potrafi ładować tylko 1 urządzenie na raz.

Polecicie coś fajnego? Minimum 2 wyjścia USB-C plus ewentualnie jedno USB-A.
Ma ładować na raz Macbooka, iPada / iPhone (zamiennie) i watch.

Ankery mnie jeszcze nie zawiodły.

Będziesz reklamował te UGreen?

2 polubienia

Za dużo czasu minęło od zakupu

1 polubienie

ja mam jeszcze baseusa kilka do kolekcji i chodza jak zloto:)

1 polubienie

Jak mocy wystarczy:

Albo mocniejsza pozycja:

Dokładnie. Ja mam na biurku tego Ankera i nie ma problemu z równoczesnym ładowaniem mojego MBA, iPada, iPhone’a i telefonu służbowego.

1 polubienie

Mnie jeden Baseus się rozwalił ale z mojej winy więc chyba też nie mogę złego słowa powiedzieć. Mam dwa GaN.

Mnie ostatnio kable baseusa się psują. Te wielokomórkowe, kolorowe w metalowym oplocie. Psuje mi się zawsze jedna z końcówek Lightning.

Nie boicie się podpinać sprzętu do zasilaczy marek takich jak Baseus? Pamiętam że jakiś wielki polski serwis informował kiedyś, że ogromna część martwych telefonów jakie do nich trafiają, umarła za sprawą ładowania byle gównem. O ile Ankerowi i Applowi ufam, to do Baseusa i Ugreena bym się nie odważył podpiąć niczego, ale może niesłusznie :thinking:.

Korzystam od lat z kabli i ładowarek obu firm i żadnych problemów. Od ugreen miałem też miałem jakąś wieloportową ładowarkę i wszystkie sprzęty dalej żyją :smiley:

To o czym piszesz to głównie były kable i kostki które kosztują grosze i w większości przypadków na pierwszy rzut oka widać lub czuć wątpliwą jakość. Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać kupowanie kabli za 20zł do telefonu za kilka tysięcy :man_shrugging:

iPad pro i mini, wszystkie moje iphony i Karoliny, macbook air + surface przez ostatnie 4 lata nie widziały ładowarki appla - wszytko podpinane i ładowane do baseusa. 5 homepodów mini albo anker albo gniazdko w ścianie jakaś chińszczyzna która ma 20W i tez chyba nigdy nie były podpinane do applowej. wiec to chyba jakieś urban ledzend :slight_smile:

3 polubienia

Nie.

1 polubienie

Bardzo możliwe. Przy czym wtedy to już bardziej obawy o życie i nie spalenie domu, a nie tylko o żywotność ładowanego sprzętu ¯_(ツ)_/¯:

Stawiałem zawsze ankera na tej samej półce co Baseus, albo i niżej, więc może czegoś nie wiem, a być może powinienem…?

1 polubienie

Ja tam polecę:

Albo