Zakup / odkrycie / porażka roku 2022

U mnie pikutki jakoś nie przyjęły się- dostały status „do krojenia pomidorów”. Za to w tym roku kupiłem dwa tanie zestawy SNITTA Nóż, czarny, 22 cm - IKEA i bardzo fajnie się sprawdzają zarówno do przyrządzania potraw jak i podczas jedzenia.

Mam je z różnymi ostrzami.
I w różnych kolorach.
Wyparły wszystkie inne, ale ja lubię stałość w pewnych przestrzeniach i szybko się przyzwyczajam.

1 polubienie

Też mam te Snitty w domu. Kupiłem je kiedyś jako noże do steków. I w sumie tylko do tego są używane od czasu do czasu.

Szkoda że nie przeczytałeś że nie polecam xD

1 polubienie

Przeczytałem że nie polecasz, zobaczyłem że ~4380 ludzi na Allegro poleca (swoją drogą to musi być chyba najczęściej oceniany produkt). Stwierdziłem, że szale są w równowadze i sam muszę spróbować żeby się przekonać. Niemniej, gdyby nie Ty, to żyłbym w błogiej nieświadomości istnienia pikutkowatego świata.

1 polubienie

@Martin_Fox @TReznor Ten deck to dobre gunwo ? Kupiłem switcha oled za dobre pieniądze na Amazonie ale jeszcze nie otwierałem. Ostatnio widziałem jak ludzie grają w Red Alert i C&C na decku i serce mocniej zabiło :joy:

IMO bardzo dobre. A jeszcze lepszem odkąd wrzuciłem na niego win11 zamiast linuxa.
Bo teraz mam wszystko co chcę, nie tylko steam. I jestem zachwycony wydajnością tego ustrojstwa. nie spodziewałem się, że będzie chodzić aż tak szybko.

Co znaczy wszystko?
Steam i gejm pass śmigaja?

I jak długo na jednym naładowaniu?

Na windows? Oczywiście.

1 polubienie

Zależy od tego, co uruchomisz. Ale nie spodziewaj się dnia grania.

o w mordę dopiero teraz do mnie dotarło ze na stimdeku mozna w cloudzie grać, o ja debil ide naprawić sytuacje i zamowic ustrojstwo:)

2 polubienia

a to moj zakup roku zmieniacz prądu z: wszystkie kraje na wszystkie kraje z wbudowanymi portami 3x usb a + 2x usbc jeden z PD, do tego przelotki z wszystkiego na usbc i komplet usba2usbc
mam święty spokoj z ładowarkami do czegokolwiek na wyjazdach, do woreczka dorzucony komplet kabli i zycie łatwiejsze:)

8 polubień

Od lat nie kupiłem czegoś co mi sprawiło taką przyjemność. Używam codziennie. Później napiszę więcej. Teraz kuchnia wzywa.

5 polubień

Ciekawe czy dojdzie przed nowym rokiem

Mój portfel prosił, żeby w jego imieniu zapytać, czy przypadkiem nie moglibyście przestać już tak zachwalać tego steam decka.

9 polubień

Mój portfel odpowiada Twojemu: “Kup wersję 64GB i SSD na Allegro. Twój Pan będzie szczęśliwy.”

P.S. A teraz nic więcej jeszcze nie opowiem o Steam Decku bo skończyłem z kuchnią i odpalam God of War. Na Steam Decku właśnie…

4 polubienia

Ja wybrałem wersję 256gb ale już dokupiłem mały hub USB i dysk ssd 1tb zewnętrzny.

5 polubień

zamówiony 512 bo daja jeszcze jakies ekstrasy. termin dostarczenia niby 8 styczen. zobaczymy jak im pojdzie:)

2 polubienia

Przeczytałem że dają “Extasy”…

4 polubienia