[Zakończone] LYS - promo code na darmowy wearable, opłata tylko za wysyłkę

Hej, sam zamówiłem jedną sztukę i jeszcze nie wiem z czym to się je, ale ostatnio znalazłem promo code na taki nowy wearable jakim jest LYS. Więcej poczytacie o tym na oficjalnej stronie: Live Healthier with Light: Track and improve your lighting with LYS. W skrócie, jest to małe urządzenie które przypinamy do ubrania lub czegoś co nosimy ze sobą i to mierzy nam ciepło światła i jakieś inne parametry podczas dnia, a w nocy gdy się ładuje ocenia jednocześnie światło w naszej sypialni (chociaż bateria podobno trzyma 7-8 dni na jednym ładowaniu). Później to nam w appce analizuje i pokazuje zalecenia co robić, żeby lepiej się wysypiać, być mniej zmęczonym i tak dalej. Oryginalna cena 98 £.

EDIT: Po napisaniu do supportu dodali opcję wysyłki do Polski. Cena za wysyłkę wciąż ta sama - 7,99 £. Enjoy :sunglasses:

3 polubienia

Hmmm… ciekawe… ale nie do końca kumam co to robi :smiley:

zamówiłam ;p napiszę jak dotrze i potestuje troche :stuck_out_tongue:

Ja też, mimo że nie wiem po co :smiley:

Zobaczymy jak to będzie działać :smiley: Tutaj jakiś filmik:

Też zamówiłem, mam nadzieję tylko że nie będzie jak z bestcena :stuck_out_tongue:

Złożone zamówienie dziś o 14, 15:38 dostaje tracking number i wiadomość gdzie jest paczka i że będzie jutro około 11 :wink:

U, no to bardzo szybko :smiley: Zobaczymy co to warte :smiley:

Ja mam info że paczka będzie we Wrocławiu w poniedziałek :grinning:

Parcel (appka) też mi pokazuje, że poniedziałek :smiley:

za godzinę ma być przesyłka, Pan Colin z DPD już jedzie ale w domu będę dopiero po 14:00 więc ciekawość mnie zje :smiley:

Paczuszka czeka w domu, wystarczyło mniej niż 24h (godz 14.00 zamówione, następnego dnia 9:30 dostawa) od złożenia zamówienia do dostarczenia…
Można?
Można! :stuck_out_tongue:

2 polubienia

LYS swego czasu (w 2017 roku) zbierał fundusze na Kickstarterze (https://www.kickstarter.com/projects/85466182/lys-tracks-light-and-takes-care-of-your-circadian). I to z sukcesem. Swego czasu nawet się chwalili, że: trial data showed that those using LYS for three weeks decreased the time to fall asleep by 40%. It also tripled users’ perceived energy levels throughout the day.

Zgadza się. Niedawno dostali też nagrodę Axa Health Tech & You:
Live Healthier with Light: Track and improve your lighting with LYS.

Dzięki wielkie. Jestem w stanie zainwestować 40 zł w coś, co nie wiem po co miało by mi się przydać :smiley:

1 polubienie

zamowione, ma byc jutro DPD dostarczone.

Dotarłem i ja :grin:

1 polubienie

To czekam na relację jak to działa :smiley:

Jakość materiałów, wykonanie, detale itd. nie zachwyca ale rozumiem że to wersja 1.0 i mogą to poprawić, odbiega to jednak od jakości wielu sprzętów i gadgetów jakie wpadają mi w ręce, ale nie ma też tragedii.

Co do działania to aplikacja wypytuje trochę o różne rzeczy użytkownika żeby poznać go bliżej i ustawić kilka wskaźników, po tym jest dość prosta w ogarnięciu, sam początkowy setup banalnie prosty i przyjemny, bez problemów.

Ma bardzo szybką reakcję na zmianę światła w moim odczuciu ale chyba właśnie o to w tym chodzi i to powinno tak działać.

Mój aktualny stan :arrow_double_down:

1 polubienie

Nie wiem po co, ale wziąłem.

2 polubienia

My też nie wiemy po co ale nie jesteś pierwszy :smiley:

3 polubienia

12 to duzo czy malo?

Edit:

a dobra widzę napis na dole. This light makes you sleepy. I czujesz tak faktycznie? Czy nie bardzo?