▶️ Zagubiłem się na YouTube

Ja dziś też się gubię. Tutaj:

CC @6ghost9

4 polubienia

Ło, teraz to się dopiero zgubiłem:

2 polubienia
2 polubienia

Ooooo w dupę. Ale mi YouTube flashback podarował.

#Łakamakafą.

3 polubienia
1 polubienie

WTF ??
znaki znaki

Nie wiem kto Tesli robi te filmy, ale musi dostać podwyżkę xD
Oglądam już piąty raz i nie mogę przestać.

2 polubienia

„Caraoke” - :clap:t2::clap:t2::clap:t2:

1 polubienie

[MOD=“Rzast”] Było, dłuższe, proszę nie dublować:


[/MOD]

3 polubienia

@Rzast a Tobie się czasem sufit na łeb nie zwalił?
Więcej zamieszania i bałaganu robi taki Twój oczojebny dopisek, niż to, że gość nie zauważył wpisu SPRZED PONAD DWÓCH MIESIĘCY.

Może trochę mniej nadgorliwości, hmm?

3 polubienia
  1. Po to jest forum, żeby można było sprawdzić, co było wcześniej (inaczej niż w telegramie) - pomocna jest opcja “Szukaj” (:mag: w górnym menu).
  2. Bardzo rzadko używam kolorów i nigdy podczas poprawiania literówek/ortografów. Niemniej dublowanie postu zasługuje na pochylenie się nad tym problemem i zwrócenie uwagi. Jak widać zadziałało => profit…

Podpisuję się pod tymi słowami. Weź się ogarnij Rzast to forum internetowe, a nie Urząd Skarbowy, nie wszystko musi być na tip top.

3 polubienia

Lol. Weź zjedz.

2 polubienia

Spokojnie, jak się coś zdubluje tutaj to nie umrzemy

2 polubienia

Tym bardziej, że to nie link do jakiegoś konkretnego tematu albo zdublowana dyskusja, tylko link do piosenki / śmiesznego filmu.
Gdybyśmy mieli temat „To mi gra” i ludzie by się dublowali po jakimś czasie to też byś flagował? :wink:
Następny w kolejce temat z nowymi iphonami i AW, bo jeśli ktoś się pochwali nowym zakupem, ale nie był pierwszy - mamy dubel.

2 polubienia

Wklejony przeze mnie link był bezpośrednią odpowiedzią na link Piotrka, która pasowała mi w tym momencie, nieważne czy była wcześniej, czy nie. Dlatego nie sprawdzałem w wyszukiwarce. To trochę tak, jakbym wysłał przedmówcy stickera w komunikatorze. Co z tego, że był wcześniej?
Mam nadzieję, że powyższy Making Of rozwieje wszelkie wątpliwości.

1 polubienie

Ja tez nie chce jakoś na @Rzast’a najeżdżać, ale to nie pierwszy raz, kiedy taka nadgorliwość więcej robi zadymy, niż porządku.
Ale widać, ze bierze powierzone mu zadanie na powaznie. To plus.
Pamietajmy jednak, że z modami jest tak, jak z sędziami sportowymi - najlepiej pracują wtedy, kiedy nikt nie zwraca na ich prace uwagi :slight_smile:

Power corrupts. Absolute power corrupts absolutely.

:v:t2:

4 polubienia
2 polubienia

Wcale się nie zagubiłem. Szukałem i znalazłem.
Katowali mnie tym w podstawówce. Jak to cudownie, ze ktoś to wrzucił.

4 polubienia