▶️ Zagubiłem się na YouTube

Pojutrze lecę do Stockholmu z przesiadka w Amsterdamie powiem ci że teraz czuję niepokój i sprawdzam pogodę.

1 polubienie

Ja też lecę w niedzielę ale mnie akurat jara jak trochę pobuja.

1 polubienie
1 polubienie

Dla mnie takie coś podchodzi pod znęcanie się nad zwierzętami. Service animal :man_facepalming:

1 polubienie
3 polubienia

I was today years old kiedy się dowiedziałem, że Philips robi dla Dubaju żarówki o jakiś absurdalnych parametrach żywotnościowych

5 polubień
3 polubienia

Muszę Wam zdradzić pewien sekret. Kilka, może kilkanaście miesięcy temu z jakichś niewyjaśnionych przyczyn trafiłem na ten kanał.
Nigdy w te grę nie grałem i jestem pewien, ze totalnie nie mam ochoty w nia grać, ale raz na jakiś czas, jak sobie o tym kanale przypomnę to mnie potrafi wciągnąć na dobra godzinę albo i dłużej.

https://m.youtube.com/c/Wirtual

2 polubienia

Nie do końca YouTube, ale nie chciałem wrzucać w memy filmu.

Oj tak byczqu. Trackmania. Nie chcesz tam zaglądać. Frustracja większa niż jak 12 latek ogrywa Cię w fife!!!

1 polubienie
2 polubienia

¡¡¡DOKTOR Z YOUTUBE KRYTYCZNIE O…!!!

A tak serio, to interesujący take, który studzi trochę obecny trend na badanie wszystkiego, kiedy tylko się da i ganianie za przełomowymi kuracjami/suplami na podstawie poszlakowych przesłanek.

1 polubienie

Co ja właśnie obejrzałem

5 polubień

Dość fajnie wytłumaczony case Lamdy :slightly_smiling_face: No, it's not Sentient - Computerphile - YouTube

Koles robi Lightsaber

2 polubienia

Koleś robi cake

2 polubienia

Nie do końca wiem kto to jest i nie wiem, dlaczego YouTube mi to polecił, ale łomatko. To, co się zaczyna od 7:30 to jest arcydzielo xD

Jeśli chodzi o kontrowanie wspomnianej “trupologii” i innych wysrywów, jakimi nas karmi IPN razem z Partią, to wspaniałą robotę robi autor tego profilu:

1 polubienie