Youtube Premium za £1.49 / 7PLN

Z racji tego, ze nikt nie zaadoptowal mnie do swojej rodziny YT Premium zaczalem szukac na wlasna reke i wyszlo na to, ze usluga dostepna jest w Indiach za 129 Rupii - ok £1.49 lub 7 PLN. Do aktywacji potrzebny jest VPN, uzylem nordvpn ale musialem zmienic serwer bo za pierwszym razem YT wykryl, ze nie jestem w Indiach. Trzeba podac numer swojej karty, w moim przypadku jest to wirtualna Revolut oraz podac ichniejszy adres - wystarczy wpisac w google indian adress generator. VPN potrzebny jest tylko przy rejestracji. Podobno w YT Music charts sa z Indii.

7 polubień

I to jest cebula, do której nic nie robiłem:)
Dzieki

2 polubienia

Troszeczkę zalatuje polską cebulą. Sporo kombinowania i nie wygląda to do końca legalnie IMHO.

Legalnie? Owszem. Czy zgodnie z TOS? Pewno nie.

1 polubienie

Polska cebula znaleziona na brytyjskim forum, wszystkim nie dogodzisz :man_shrugging:

1 polubienie

Wszystko fajne ale jak wciąż z takiego konta nie można zaprosić Polaka do rodziny :frowning:

Nie mam konta rodzinnego wiec nie pomoge.

zrobienie z tego konta rodzinnego to już nie jest cebula. To jest cebularzowi zupa z ziemniakami!!!

6 polubień

Ja sobie odpuściłem Indyjskie konto. Ja chce całą historie zachować i mieć ciągłość w usługach google więc nowe konto nie wchodzi w grę :frowning: Aczkolwiek tak można taniej zrobić niż w PL wiadomo.

1 polubienie