YouTube i dokładniejsze ustawienie filtracji pod notyfikacje

Cześć Wąsy :smiley:
chciałbym dla jednego kanału, dokładniej “Kanału Sportowego” - Kanał Sportowy - YouTube ustawić notyfikacje ale tylko dla odcinków Hejt Park które prowadzi Stanowski, nie interesują mnie odcinki z innymi prowadzącymi ten format ( jest playlista wszystkich Hejt Parków HEJT PARK - PRZEJDŹMY NA TY 274 - MENEDŻEROWIE ODSŁANIAJĄ KULISY E-SPORTU - YouTube ale wolałbym nie być powiadamianym o każdym filmie z innymi prowadzącymi ). Pytanie czy jest możliwość aby przy pomocy jakiegoś narzędzia dokładnie przefiltrować nowe filmy na kanale i wtedy dostać informacje o nowym filmie? Byłbym wdzięczny za tipy :smiley:

3 polubienia

RSS + filtry

1 polubienie

dzięki za tip :smiley:
musze obczaić wtedy jakieś inne clienty, niestety w Reeder nie widze filtrów albo jestem ślepy xd

Znajdź jakąś usługę która weźmie RSS, odfiltruje go i wystawi nowy RSS.

1 polubienie

dobry pomysł, dzięki za tip :smiley:

Sprawdź inoreadera. Ona w jakiejś płatnej wersji ma filtry na RSS

Cześć :smiley:
znaczy jeśli miałbym dodatkowo płacić za taką opcje to odpuściłbym kompletnie temat ale dzięki za propozycje serwisu :raised_hands:

A czy IFTTT nie byłoby tu dobrym pomysłem?

Cześć :smiley:
spróbowałem stworzyć jedną akcje ale coś wątpie czy poprawnie napisałem albo czy wgl mogą być dwa słowa przy takiej filtracji


Wydaje mi się, że lepiej będzie skorzystać bezpośrednio z akcji YouTube:


Stworzyłem Applet o którym wspomnąłeś ale nadal obawiam sie, że nie będzie poprawnie filtrował dwóch zwrotów kluczowych.
Widzę jakąś dodatkową opcje pod filtracje przy tworzeniu Appletów ale to niestety jest zarezerwowane dla użytkowników z pakietem Developer a cena przy moim użytkowaniu 10$ miesięcznie brzmi dość średnio : [



edit:

Dodałem jeszcze drugi Applet który różni się tylko tym, że zapytanie search videos ma w jednej linijce wszystkie frazy, ciekawe czy którakolwiek z opcji zadziała

2 polubienia

Cześć :smiley:
niestety ale dodanie Appletu z funkcją informowania o nowym filmie kanału plus dodanie do niego wymogu fraz nie zadziałało do końca. Dostałem tylko informacje o nowych filmach ale zaden nie zawierał słów kluczowych :sweat_smile:

Widzę u Ciebie, że IFTTT ma jeszcze jakieś filtry do warunku. Nie wiem jak to działa, bo nie mam premium. Może coś będzie jeszcze do wyboru, by przefiltrować wyniki?

Cześć :smiley:
znaczy nie widzę żadnych opcji które mógłbym jeszcze dodać do tego Appletu aby to mogło zadziałać, jedynie konto developerskie które mogłoby pomóc ale ta cena przy moim użytku tylko mnie odbija.
No nic, trudno. Dzięki wielkie Wszystkim za rady :raised_hands::smiley:, narazie odpuszczę temat

1 polubienie

Cześć rzeczy była dostępna tylko z poziomu www, aplikacja na okrojone filtry

Cześć :smiley:
niestety przy konfiguracji korzystałem z wersji Webowej : <

Można zrobić coś takiego przy pomocy Integromat.com.

Tutaj co 30 minut sprawdza feed (co 30 minut to za często jak na ograniczenia darmowego konta, limit 1000 operacji na miesiąc), jeśli pojawi się coś nowego to sprawdza czy tytuł zawiera “HEJT PARK” i “STANOWSKI”.

W tym przypadku, jeśli filtr przejdzie to robi request do aplikacji Pushcat i pokazuje powiadomienie na iPhone’ie.

1 polubienie

Cześć :smiley:
wygląda turbo zacnie, już zaczynam obczajkę tego cudu!
Mi nawet wystarczy sprawdzanie co 4 godziny, dzięki wielkie :smiley:

1 polubienie

Musze jeszcze mocniej pogrzebać w sofcie bo niestety przy testach nie zaskakiwało. Pewnie pod wieczór czy na dniach do tego podejde jeszcze raz :slight_smile: