Xiaomi Mi True Wireless Earphones pianki/alternatywne gumki

Hej, mam nadzieję, że wybrałem dobry dział do podzielenia się moim małym problemem i zadania konkretnego pytania. Zmagam się bowiem z uciążliwym zjawiskiem wypadania bezprzewodowych słuchawek z uszu. Chciałbym zapytać czy ktoś może polecić konkretne pianki czy gumki inne niż te oferowane w zestawie, które zminimalizują ryzyko luzowania się sluchawki w uchu? Model słuchawek to Xiaomi Mi True Wireless Earphones.

Pozdrawiam!
Bartek.

Może Comply?

1 polubienie

Również polecam Comply. Jedyny ich minus jest taki, że zimą gdy wyciągniesz słuchawki z kieszeni kurtki to pianki mogą być twarde, ale po chwili się ogrzeją w uchu i dopasują idealnie.

1 polubienie

Mam ten sam problem, na początku kupilem Snaby, ale szybko się rozlecialy, potem zamowilem to:

I nie odbiegają jakością od snabow
2 polubienia

Dzięki! Rozumiem, że są one uniwersalne? Czy muszę zważać na jakiś konkretny ich model kompatybilny z słuchawkami Xiaomi True Wireless? (ciekawe czy będą kompatybilne z moimi uszami :slight_smile:)

zamowione

1 polubienie

Jest wiele modeli do wyboru jeżeli chodzi o kształt pianek ale też o szerokość otworu, tak aby można było je nałożyć na słuchawkę.

https://www.complyfoam.com/compatibility

2 polubienia

Ten temat został automatycznie zamknięty 29 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.