Xbox - wspólne granko

Zajęte było „vantroff” :wink: inna opcja to rok urodzenia ale 88 średnio popularne :wink:

1 polubienie

Widocznie mało grasz w gry sieciowe, bo wiele osób spotykam w uk np. „ProELITEsniperUK
Z drugiej strony to jest po to żeby poznać innych Polaków w grach sieciowych. Jeśli do drużyny trafi ci się jakiś i fajnie się gra możecie grać dalej, ale razem. Najgorsi są ci którzy w gamertagu sugerują ci sama nazwa ze ty jako ich przeciwnik jesteś śmieciem. A tacy są.

1 polubienie

Nikomu nie musisz się tłumaczyć, Twój gamertag i nikomu nic do tego. Najważniejsze ze nie jest toksyczny :wink:

2 polubienia

W sumie mogłem zrobić zmyłkę tego 88 i dodać jakąś losową liczbę, np 14vantroff88

1 polubienie

Widocznie nie gram ekspercie. Tylko w takim wypadku skąd o tym wiem? :thinking:

Akurat tutaj się zgodzę z przedmówcą, widziałem tagi różnych krajów. Grałem głównie w BF4.

1 polubienie

Nooo, ABSOLUTNIE ŻADEN, absolutnie. Tylko Polska, a żaden inny kraj NAPEWNO tak nie robi, bo grałeś z każdym na świecie choć raz w życiu i widziałeś. :slight_smile: więcej luzu, to tylko gamertag, ja akurat tak nie mam, ale wcale się nie dziwie innym, ciężko kogoś znaleźć do grania wiec to dużooo pomaga.

1 polubienie

Moj tag to OldGrumpyMan#215
Ale musze przyznac ze w sieciowki zadko grywam. Jak juz to na PC jakis WoW, albo Destiny 2.

No jacha!
Mam tego samego nicka we wszystkich możliwych giercowniach online, od czasów kiedy internet nie był znanym wyrazem dla większości społeczeństwa i wtedy znalezienie innego Polaka było wyczynem :grinning:
No i tak zostało - kwestia przyzwyczajenia.

Gajos860807 zapraszam

Poprosimy jeszcze reszte peselka :smiley:

9 polubień

O tym samym pomyslalem :see_no_evil:

Haha :slight_smile: żadna to poufna informacja :slight_smile:

Właśnie sobie zdałem sprawę z tego, że pamiętam swój pesel, mimo, że nie używałem go od co najmniej 15 lat. Ludzki mózg rozwala mi mózg.

1 polubienie

Wydaje ci się, ale jednoznacznie wskazuje na osobę czyli podpada pod gdpr :grinning:

Pilne: Wąsy, szukam gier do skakania lub tańczenia przed tv. Mam just dance 2018, które jest jeszcze w wersji na Xboxa one, i tam zamiast kinecta (którego nie mam) można używać smartfona.
Znacie może jakieś podobne gry? Może sportowe jakieś?

https://gamesmeta.com/best-xbox-fitness-games/

Mam nadzieje ze pomoże :grinning: zwłaszcza ta druga lista.

1 polubienie

Dzięki, ale nie wiem czy się zrozumieliśmy. Chodzi mi o takie gry jak te wyżej, lecz takie w których Kinect może być zastąpiony przez telefon trzymany w ręce skacząc przed tv. W just dance 2018 napisane jest nawet na okładce płyty, że można używać telefonu z apka.
Trochę to pokręcone ale do Xbox series x nie da się podłączyć kinecta.

Aaa. Dobra, to trochę utrudnia życie :grinning:

1 polubienie

Dobra. Dzisiaj kurier spisał się na medal. Paczka była z gwarancją dostawy do 12 i 10 minut przed czasem wpadł zdyszany kurier z Xboxem.
Nigdy nie miałem Xboxa, dlatego nie mam żadnych znajomych do grania.
Mój login, czy jak to się zwie to tomek8329.
Zapraszam serdecznie.

3 polubienia