Wyprzedaż garażowa (elektronika, gry na konsole)

Robię małe (albo spore) porządki w domu. Nie będę listować wszystkiego, bo za dużo tego. Obecnie wystawiłem głównie gry, ale np sprzedaję też rysik do iPada od Baseusa. Kolekcja będzie się powiększać, więc polecam zaglądać. 95% rzeczy wystawiam BCM, więc można wyrwać w śmiesznych cenach.

https://allegro.pl/uzytkownik/batonik_dg

W przyszłości wyląduje tu pewnie jeszcze trochę gier z PS4, Nintendo Switch oraz działająca konsola PS3 :smiley:

Dla forumowiczów wysyłka w gratisie, niezależnie od liczby wylicytowanych/kupionych przedmiotów - wystarczy wybrać odbiór osobisty i napisać do mnie, że jesteście z forum, podając nick i kod Ananas777.

12 polubień

Mały update.

Dorzuciłem gierki na Switcha:

  • Bayonetta 1 (bez kodu)
  • Xenoblade Chronicles 2
  • Astral Chain
  • Mario + Rabbids

Wszystko BCM, standardowo. Aktualnie ceny najniższe na Allegro, więc warto próbować

2 polubienia

polecam allegrowicza!

1 polubienie

Kiedy planujesz wrzucać gry na PS4? :wink:

3/4 gier na PS4 już się sprzedało :smiley:

Teraz wystawiłem dodatkowe rzeczy:

  • parę gier na PS4
  • planszówka Descent: Wędrówki w Mrok 2. edycja, polska wersja
  • PS3 Slim 320 GB + pad

Muszę jeszcze przejrzeć pewne pudełka, tam może się coś znaleźć ciekawego do wystawienia.

Nie masz nic ciekawego na xboxa?:sweat_smile:

99% mam w cyfrze. Pudełkowo mam Breakpointa, Deus Ex: Makind Divided i Doom 2016. Nie kupuje pudełkowych gier już, bo tylko to miejsce zajmuje;)

1 polubienie

Nie wiem, czy obecne tytuły tych aukcji to dobry pomysł. Gdybym zobaczył to pudełko w tytule, to nawet bym nie zajrzał będąc pewnym, ze nie sprzedajesz gry, tylko samo opakowanie.
Chyba wersja pudełkowa byłaby jaśniejsza. Chyba, że jestem nie na czasie i wszyscy tak piszą.

Hmmm możesz mieć rację. Z drugiej strony chciałem uniknąć tego, że sprzedaje cyfrowo jakiś klucz z argentyny albo całe konto z jedną gra…

:arrow_up:

Doszły nowe rzeczy. Z perełek do dostania w niskiej cenie:

  • Descent: Wędrówki w Mrok, edycja druga, polska. Obecnie niecałe 50 zł
  • PS3 Slim 320 GB
  • zaparzacz do herbaty do kubków Contigo West, nieużywany
  • więcej gier na PS4

Link w 1 poście w tym temacie

1 polubienie

Kolejne 3 rzeczy: