Wykup domeny, hosting gdzie polecacie

Hej Wąsy
Jak w temacie. Gdzie Waszym zdaniem warto zainwestować kasę aby być zadowolonym z serwisu i usług i cen. Osobiście przymierzam sie do ovh.pl . Ktoś ma , możecie podzielić się opinią?
Drugie pytanie to jakie rozszerzenie domeny warto kupić na użytek własny, prywatny, poczta z czasem jakaś strona itd

Dokładnie to. Najlepsza cena za domenę. Nasze forum też stoi na ovh, bo mają najlepsze ceny za serwery.

1 polubienie

Jeśli chodzi o domeny to najważniejsza jest cena po roku :slight_smile:
A ja jakoś OVH nie mogę znieść, co próbuje u nich jakaś usługę kupić okazuje się że ceny maja z dupy.

1 polubienie

Domena .pl w ovh to 50zł

1 polubienie

Od pięciu lat używam futurehost.pl i najtańszedomeny.pl i jest zadowolony z cenny do jakości. Obsługa klienta działa bardo sprawnie.

1 polubienie

Jak wygląda sprawa domen w UK?

OVH jest spoko, a co do domen to zostawię Cloudflare Registrar | New Domain Registration, może ktoś zobaczy że opłaca mu się przenieść domenę.

Najtaniej i najlepiej w GoDaddy

1 polubienie

Ja mam od lat w 123-reg. mam tez w GoDaddy. W sumie nie ma za bardzo znaczenia. Bierze gdzie maja promocje w danym momencie :smiley:

Ja mam od lat swoje domeny w OVH, i jestem zadowolony. Wszystko działa, co roku płacę tyle samo.

1 polubienie

czy ja jestem ślepy czy na stronie godaddy.pl nie ma cennika przedłużenia domen po pierwszym roku?!

1 polubienie

Ja .com od 10 lat mam w OVH i jestem zadowolony, .pl kiedyś trzymałem w dropped/aftermarket. Generalnie to patrz na ceny przedłużenia a nie rejestracji.

1 polubienie

Ja jak wyżej również polecam OVH :wink:

że Godaddy największe to się zgodzę, nic po za tym :smiley: