馃毚 Wsp贸lne peda艂owanie

艢cie偶ki rowerowe, troch臋 le艣nej drogi, troch臋 miasta.

:sunglasses:

9 polubie艅

ten watek to z艂o, teraz moja lista zakupowa wydluzyla sie :expressionless:

Juz chyba wrzucalam ale jesli ktos chce mnie dodac to zapraszam:

6 polubie艅

W ramach Amazon Days jest dobra promka na licznik Sigma Rox 11.1.

Ale ja nie o tym. Zastanawiam si臋 nad s艂uchawkami na rower. Korzysta艂 kto艣 z s艂uchawek typu open ear? Ma to w og贸le sens? Potrzebuje s艂uchawek na rower do s艂uchania podcast贸w. Pr贸bowa艂em na dousznych, ale wiatr i przeje偶dzaj膮ce samochody zupe艂nie zag艂usza艂y mi podkasty.

To jeszcze sp贸藕nione z niedzieli :slight_smile:

Troch臋 mniej tym razem, ale przebudowa drogi 22 i zamkni臋ty most w Tczewie (google o nim nie wie) sprawi艂y, 偶e dosz艂o troch臋 wspinaczek z rowerem na plecach :slight_smile: Prawdziwe cross country :slight_smile:

4 polubienia

Ja chyba te偶 ju偶 wrzuca艂em. Zapraszam do obserwowania. Mo偶e kto艣 z was b臋dzie w okolicy i b臋dzie chcia艂 traske podejrze膰:) albo poje藕dzi膰 razem.

1 polubienie

Wiem, 偶e troch臋 p贸藕no, ale i tak odpowiem. Zwr贸膰 uwag臋, 偶e s膮 dwie wersje esker贸w. Generacja 1. i 2. Ten do kt贸rego wrzuci艂e艣 linka to generacja 1. Nie wiem czy jeszcze dost臋pna. R贸偶ni膮 si臋 znacz膮co pod wzgl臋dem geometrii (kt贸ra ma du偶o do powiedzenia je艣li chodzi o odczucia z jazdy). Ja je藕d藕臋 na Eskerze 5.0 z zesz艂ego roku. Rama ta sama (tylko w innym kolorze) jak ten 6.0 do kt贸rego linka wrzuci艂e艣. Esker uchodzi za bardzo wygodny, jednak pozycja jest jednak troch臋 agresywna. Je艣li jest to Tw贸j pierwszy gravel, to b臋dzie jak najbardziej okej. Ja swoim Eskerem jestem zachwycony. Wi臋c odpowiadaj膮c kr贸tko na Twoje pytanie czy to dobry wyb贸r, to moim zdaniem to b臋dzie b. dobry wyb贸r, szczeg贸lnie na pierwszego gravela. Ale uwa偶aj, bo apetyt ro艣nie w miar臋 jedzenia i dzisiaj wiem, 偶e wyda艂bym na nowy rower co najmniej dwa razy tyle ile uzna艂em, 偶e przeznacz臋 w zesz艂ym roku. :rofl:

2 polubienia

Dzi臋ki, wszystko si臋 zgadza! Je偶d偶臋 od miesi膮ca na nim i jestem zakochana :grinning: co艣 czuj臋 偶e mog臋 mie膰 podobnie z tym apetytem鈥 :grinning:

1 polubienie