Wspólne Bieganie

Wychodzi nowy model Invicible Run :slight_smile:

1 polubienie

Spoko, ale to już muszę iść do footlockera i pomacać. To akurat jak się zajadą te, które przyjdą jutro.
To jest niesamowite, jak zmienia się „ten sam model buta” z kolejna generacja. Nimbusy, Propele i właśnie Bondi moim zdaniem powinny z każdym v# zmieniać nazwę, bo tak się od siebie różnią.
W ciemno nie kupię, bo limit zwrotów (nienawidzę robić zwrotów, bo mam poczucie, ze firma traci przeze mnie pieniądze) na ten kwartał wyczerpałem :wink:

2 polubienia

Chwila się zeszła, bo w Nike mi anulowali zamówienie, bo nie mają już 10.5 (czyli ten nowy model musi być lada dzień), wiec postanowiłem kupić lokalnie, czyli najlepiej i trochę musiałem poczekać.
Niestety żółtych, ani w sumie żadnych innych poza tymi nie było, ale ważne, ze wczoraj w końcu przyszły. Zaraz idę rozbiegać :orange_heart:

6 polubień

Lece w lód i pod prysznic, ale jak wrócę to zrobię tu wielka improwizacje, dlaczego Nike król. Za długo to we mnie siedzi, żebym to w sobie kisił xD

3 polubienia

Chociaż w sumie to chyba improwizacja nie może we mnie, by definition, „długo siedzieć”.

@Marx czy ja dobrze pamietam, ze Ty wspominałeś, ze biegasz w Pegasusach? Jeśli tak, to których i jak Ci się biega?

Ja też biegam w Pegasusach.
Przesiadałem się z jakiś butów z Decathlonu, więc dla mnie niebo a ziemia.
Ogólnie, polecam. Kupiłem też bratu i jest zadowolony.

1 polubienie

Ja szukam teraz butów na jesień-zimę, bo są pozasezonowe promki i najłatwiej właśnie lokalnie znaleźć Pegasusy Shield w superanckich (<120CAD) cenach.

Mam najnowszy model ale tak średnio. Poprzednie były lepsze a ten jakoś mi nie leży na stopach, nie jest tak wygodnie jak w poprzednich modelach

1 polubienie

Dzieki. Przykro mi to słyszeć, ale to w sumie dobrze dla mnie, bo właśnie promka jest na 38, a te nowe są 39 :upside_down_face:

image

1 polubienie

nie wiedzialem ze sa juz 39… Mam 38 wlasnie, model CW7356-100. Mam wrazenie ze maja mniej amortyzacji niz poprzednie modele (mialem 34 i 32)

1 polubienie

O nie :scream:

Dzięki. To nie mogę w takim razie zamówić w ciemno u mnie na wsi. Będę musiał przymierzyć :slightly_frowning_face:

To teraz musimy jeszcze dojść do tego, który masz numerek :slight_smile:

1. :slightly_smiling_face: są spoko, ale na początku musiałem je dość mocno rozchodzić.
1 polubienie

Kurcze, niedobrze. Teraz się boje, ze one mi zburzą moja teorie o tym, ze mam idealna stopę Nike. Co, jak nie będą pasować? :scream:
Ech, no nic. Dziękuje Wam. Pojadę do miasta, przymierze.