Wspólne Bieganie

Cześć wszystkim

6lajków

Nie wiem jak ich aplikacja, ale z tego co kojarzę to oni nie mają żadnego własnego systemu, tylko strava nie?
Tylko co z tego, jak ich zegarki są tak brzydkie…

Ja nawet nie wiem co oni mają. Żadnego nie oglądałem i nie rozważałem.

Mają własny system

A to nie wiem czemu wydawało mi się że nie.
Dzięki za wprowadzenie z błędu.

15km challenge zrobiony

2lajki

U mnie też. :laughing:

2lajki

Nie będę komentował xD

1lajk

Nic nie powiem bo się poczułem malutki

2lajki

O proszę, jaki powrót na salony. Szanuję to

1lajk

Chcesz się poczuć jeszcze mniejszy? To nasz kolega biorący udział w YWP challenge :flushed:

3lajki

noooo… do emerytury może tyle wybiegam :stuck_out_tongue:

Dobrze że nie mam go w znajomych bo już nigdy bym nie wpadł nawet na 3 miejsce :joy:

A ten @Matelan to zawsze jakieś grosze przede mną, zawsze mi brakuje kawałek :thinking:

1lajk

Jadłbym

Dzisiaj mam cheat day, właśnie jadę napchać się karmelową latte w pobliskiej kawiarni, a na obiad będę robił pizze.

Wcześniej jednak dorobię jeszcze 5k, tak żeby @Damien miał mobilizację ruszyć się jutro :wink:

1lajk

Ja dziś nie biegam nic jak coś, bo dziś jest mój dzień od rana do wieczora pracowania - najpierw normalnie, potem podcast. Ale juuutroo…

1lajk

I to jest właśnie to, znowu będziesz przede mną :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jutro nie będę mieć totalnie czasu, za dużo rzeczy do załatwienia i jeżdżenia, ale i tak jest nieźle że udaje mi się coś tu biegać.

A co do pizzy, prawdziwa neapolitańska pizza z prawdziwego kamiennego włoskiego pieca i to w PL, polecam :pizza:

1lajk

A wyzwania garminowe nadal leżą. Masakra z nimi. Forum też jeszcze nie wstało. To @pawelorzech by to szybciej ogarnął.

3lajki

Ja bym już następnego dnia wszystko miał ogarnięte. I przy okazji jakiś czelendż bym dorzucił. Taki jestem cwaniak

2lajki

A tak z ciekawości, dużo ten Polar jest gorszy od Garmina? Nie chodzi mi w sumie o zegarki, tylko właśnie o aplikacje. Bo wydawało mi się, ze to tez mega popularna firma, a jakoś mało o niej tu.