Wspólne Bieganie

Dziś odsłuchałem odcinek " darmowe pieniądze " i mam taki pomysł :Może wklejajmy tutaj screeny z naszych treningów biegowych - może będziemy się wspólnie dopingować dzięki temu.

Dziś średniociężki trening ale dałem radę :slight_smile:
image

9 polubień

O proszę, ale tempo to masz niezłe. Ja nie schodzę poniżej 7 minut na kilometr przy dystansach większych niż 2km bo inaczej tracę przytomność :sweat_smile:

2 polubienia

Kierowniczku kochanieńki… kierowniczek się źle suplementuje. Szwagier ma takie witaminiki specjalne co po 4 zastrzykach tygodniowo będzie kierowniczek Kenijczyków prześcigał!

5 polubień

nie szwagier tylko Teściu :d ;]

1 polubienie

To ja się pochwalę swoim piątkowym treningiem, jeszcze daleko do formy ale przygotowania do sezonu 2020 zaczynam od poniedziałku :grin:

3 polubienia

O proszę, Dąbrowa :wink: kiedyś lubiłem biegać wokół Pogorii 3, bo mieszkałem obok.

Miałem za dużo energii i nie umiałem zejść do 7 na kilometr, więc trochę mnie to zmęczyło, ale witam!

2 polubienia

BTW. Od dyrektora finansowego dostanę nowe butki do biegania na święta, więc zapowiada się jeszcze przyjemniejsza przygoda. W aktualnych (VANSY!!!) dobiegałem już prawie 80km…

3 polubienia

Dzisiejszy trening po zakrapianym alkoholem Mikołaju :slight_smile:

image

Paweł musisz wydłużyć czas treningu oraz częstotliwości i będzie dobrze. Ja chcę się nauczyć biegać 5 km w 22 minuty. Ale ciężko jest zwłaszcza że teraz zima. Biegam od sierpnia i przebiegłem już ok 450 km.

Karol widzę że ostro dajesz… :slight_smile:

2 polubienia

Nie mam fizycznie czasu na więcej niż 2x w tygodniu. Teraz zacząłem biegać po 3km zamiast 2~2,5. Daje sobie do końca roku po 3km, a jak będą nowe buty i będę znowu w UK w styczniu, to chce zacząć 4km - muszę tylko znaleźć trasę bo moja zakręca po 3km właśnie, a nie będę biegł nocą do lasu :see_no_evil:

Hm ja mam troje dzieci, pracę itp… Ale 4 x w tygodniu idę biegać cokolwiek by się nie działo :slight_smile:

4 polubienia

Buty do biegania to jeden z najważniejszych aspektów chroniących od kontuzji. Zabolało mnie wszystko od stóp po biodra jak przeczytałem, że biegasz w Vansach :flushed: koniecznie, zmień buty na takie z lepszą amortyzacją i trzymaniem stopy. Dobrze byłoby też zrobić badanie i ewentualnie dobrać wkładki jeśli masz stopę supinującą lub pronującą.

3 polubienia

A może by założyć #teamStrava?

Strava nie jest przypadkiem płatna ?

Ja używam Garmina. Mój nick " www.maciejkowalski.com.pl" . Jak ktoś chętny na wyzwania to zapraszam :slight_smile:

Już za dwa tygodnie będę mieć inne :slight_smile: “normalne”

1 polubienie

BTW, będę mieć takie: https://www.reebok.co.uk/floatride-run-2.0-shoes/DV6773.html?forceSelSize=DV6773_690

JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ, są piękne

3 polubienia

Strava ma opcje premium, ale można z niej korzystać w pełni za darmo.

Czyli premium nie daje nic, oprócz wsparcia developerów?

Nic tak nie motywuje jak Nike plus ale tam chyba nie ma za wiele opcji grupowych z tego co widzę, chyba, że się mylę i ktoś mi pokaże jak można tam ładnie zrobić grupę?

1 polubienie

Niedziela wita

3 polubienia