WooCommerce, limit per time

Cześć

Szukam do woocommerce opcji aby można było ustawić dla każdego produktu limit zakupu na godzinę, dla przykładu:

Mam w sklepie 5 produktów, ale chcę sprzedać produktu A tylko 6 sztuk na godzinę a produktu B 10 sztuk na godzinę.

Zna ktoś jakieś rozwiązanie? najlepiej darmowe lub blisko tego.

Ja nie wiem, ale przy okazji zapytam. Szukam wtyczki do Woocommerce, która umożliwi mi stworzenie osobnego koszyka dla produktów, które są chwilowo/na stałe za darmo (lub po prostu osobnego koszyka dla każdego produktu). Obecnie każdy musi wpisywać swoje wszystkie dane łącznie z adresem i klikać w przycisk “Kupuję z obowiązkiem zapłaty” czy jakoś tak. Dla darmowych produktów chcę żeby w zamówieniu wpisywało się tylko imię i maila i klikało w przycisk “Gotowe”.

2 polubienia

Też się nie natknąłem na taką opcję lub plugin ale jak gdzieś mi w tych poszukiwaniach wpadnie teraz to dam znać :wink:

Jesli nie masz wielu produktów to może te dwie opcje ogarną Ci to

  • Shipping Options – Hide shipping when free is available. Grant free shipping on per product basis.
  • Gateways per Product or Category – Show payment gateway only if there is selected product or product category in cart.
1 polubienie

Dzięki, sprawdzę to - zapowiada się dobrze, tylko jest gigantycznym kombajnem.

to fakt, ale może jak nie ten to chociaż te dwie opcje jakoś naprowadzą Cie czego szukać :wink:

Zamiast tego polecam poszukać np. tutaj (sam korzystam i bardzo dużo przydatnych snippetów ma gościu). Odpowiedni kod dodajesz do functions.php Twojego motywu.

dzięki coś tam sobie z tego pobiorę ale nadal szukam jak wykonać ten limit i w sumie to potrzebuje aby dotyczył danej kategorii