Wolne miejsca w rodzinie Netflix

Od polowy czerwca będę miał miejsce w rodzinie, zainteresowanych zapraszam.

Czesc wszystkim. Jak ktos chce to chetnie zaprosze 2 osoby. Podaje maila nrs20@o2.pl
Piszcie pierwsze dwie osoby sie zalapia :slight_smile:

Lub priv :slight_smile:

Jeżeli ktoś ma miejsce to priv :slight_smile:

Jak ktos jeszcze szuka netflixa to mam miejsce. Wyzej w temacie podalem maila. Zapraszam

Wysłałem mail

No i minal miesiac. Mam miejsce jak ktos by jeszcze chcial dolaczyc to wyzej maila podalem. Prosze tych ktorzy pisza maile zeby sledzili skrzynke bo ja odpisuje. Moze po kilku godzinach ale odpisuje

1 polubienie

Można sobie PIN ustawić na profil.

Można, nie można, ale ten artykuł jest autentycznie zabawny :rofl:

Cieszę się, że nie zaglądam do Onetów i innych takich…

2 polubienia

Ja bywam mniej wybredny. Jak ta pani z artykułu :rofl:

tacy sa ludzie. Ja wspoldziele konto i nikt nikomu sobie w droge nie wchodzi. Zdarzylo mi sie wejsc na cudzy profil aby zerknac co ktos oglada, ale nie wpadlbym na pomysl, aby sie nasmiewac z czyichs wyborow. Zreszta na Netflixie ciezko sie czegos wstydzic, oferta jest mocno przycieta pod gust uniwersalny. Co innego Youtube - pewnie kazdy znalazlby w swojej historii jakis trefny film

1 polubienie

Rozbawiło mnie to, że takie coś pokazuje się wśród wiadomości dnia na jednym z największych portali.

Najlepsze jest to, że Onet zajebał z jakiegoś portalu, który wcześniej zajebał z Reddita. Stan dziennikarstwa AD2021 na jednym obrazku.

6 polubień

1 osobe zaprosze do rodzinki netflixa. Priw

1 polubienie

Szukam rodzinki Netflix xP priv pls. Mogę płacić Revolutem, blikiem, zenem, przelewem bankowym.

Podpinam się pod zapytanie. Również szukam rodzinki.

@Akira

Zwalnia się jedno miejsce w rodzince, chętnych zapraszam na priv.