Wojt szanuje polski kamień - #381

I cały sens urządzenia poszedł się dymać. Tu macie jeszcze alternatywę z Ankera: https://www.trustedreviews.com/opinion/ankers-magnetic-battery-bank-5k-is-a-far-cheaper-version-of-apples-and-its-pretty-good-4151101 = 2x tańsza, ale jeszcze grubsza…

1 polubienie

Ale co konkretnie, bo ja chyba nie rozumiem?

Dobrze, że ten Anker nie zaczyna się na W…

2 polubienia

2 polubienia

Wtedy byłby to gadżet w sam raz dla kogoś, kto lubi sobie często sprawiać małe przyjemności.

:drum:
ba-dum-ch

1 polubienie

No bardzo takie to… ciemiężne na tym telefonie. Rozumiem zamysł, ale myślałem, że będzie bardziej… eleganckie? Mniejsze? Bardziej obłe? Nie wiem

Apple ma ewidentnie jakiś problem z akcesoriami…

Ja nie widzę szczerze mowiac problemu. Ale wydaje mi się, ze ja widzę role tego urządzenia inaczej, niż większość jęczących. Dla mnie to jest coś co się nosi ze sobą i wpina, jak telefon zdycha, a nie caly czas w celu zwiększenia baterii. Pewnie w tym drugim przypadku bym marudził, ale dla mnie to jak znalazł.
Bateria niby mogłaby być większa, ale warto pamiętać o tym, co robi iPhone podłączony do nieapplowskiego powerbanku - przechodzi w tryb plugged in i nadrabia wszystkie synchronizacyjne zaległości, wiec zżera baterii dużo więcej. A z tym dalej zostaje w trybie mobilnym. No i reverse wireless charging.
A jak to wyglada? No kurcze, gdyby ktoś mi powiedział, ze będzie takie urządzenie to dokładnie tak bym je sobie wyobrażał. Musi na większych telefonach wyglądać tak, a nie inaczej, jeśli one size fits all, w tym mini.

4 polubienia

Ehh, jakby było cieńsze, to by ludzie narzekali, że mała bateria. Jak jest porządna bateria, chyba jakoś 2x 1460mAh, więc musi to być dość grube, to teraz będą narzekali na baterie XD

Tu spoko alternatywa:

Btw w piątek startuje drugi sezon

2 polubienia

Nadrabiam odcinek. Matko bosko co to jest za szkaradztwo cmentarne. Jeszcze do tego dorzucić Jezuska frasobliwego obok tego flakonu na chryzantemy i można takie sprzedawać na cmentarzu na święto zmarłych.

10 polubień