Własny NAS - obudowa

Witam
Po zabawie z Synology i zobaczeniu cen modeli, na jakie bym reflektowal, wrocilem do koncepcji budowy wlasnego NAS. Tak naprawde to juz go mam, ale chyba poleciala plyta i w rezultacie musz kupic cos nowego. Mam kilka pomyslow, ale poniewaz chce minimum 4 dyski 3,5, a nawet wiecej, to pojawia sie problem obudowy.

Obudowa ladna to np taka
https://www.aliexpress.com/item/4000878529629.html
ale nie wiedziec czemu, przesylka jest drozsza niz sama obudowa, no i obudowa ma tylko miejsce na 4 dyski. Ale za 400zł mam całkiem fajną obudowę. Jest to aktualnie najbardziej prawdpodobna opcja. Plyte ITX z 4 gniazdami SATA na jakims Celeonie J1900 mozna spokojnie dosyc tanio kupic.

Drugi pomysl to kupno jakiegos stareg serwera rackowego, np Dell PowerEdge R310. Wywale stara plyte zasilacz itp ze srodka, wloze cos wspolczesniego, energooszczednego. Niestety dostepnosc takich obudow jest tylko z serwerami w srodku, bardzo czesto brak w zestawie kieszeni na dyski, nadto rynek w Polsce jest na to niewielki, wiec oplacalnosc chyba tez jest slaba. No i taki serwer piekny nie jest wiec musialbym go gdzies schowac a za bardzo nie mam gdzie.

Jesli ktos ma jakis pomysl na fajna obudowe do NAS, ktora bedzie niedroga, i obsluzy minimum 4 HDD 3,5", to a checa poslucham. Obudowa nie musi byc hot swap, ale wtedy spodziewalbym sie odpowiednio nizszej ceny. Wazne by dyski nie byly upchane, tylko mialy w miare sowobodny przeplyw powietrza, aby sie nei przegrzewaly.