Wkrętak z wymiennymi bitami

Ostatnio okazało się, że mój obecny zestaw z bitami nie obsługuje Retiny 15’, muszę kupić coś nowego. Widziałem, że ktoś tutaj kupował zestaw od iFixit. Jest on wart swojej ceny, czy jest może coś tańszego co można kupić w zamian?

ludzie sobie powszechnie chwalą te zestawy z iFixit. Dużo dobrego słyszałem też o zestawie ze współpracy Xiaomi z Wiha

Też polecę siajomi <_<
Mam to https://www.gearbest.com/screwdriver-screwdriver-set/pp_696715.html
Mogę w poniedziałek podrzucić real fotki jak wrócę do domu jeśli będziesz zainteresowany.
Wszystko jest magnetyczne generalnie bardzo przyjemnie się tym kręci.

e: link pierwszy z google dałem jak coś :smiley: na bank da się odstać taniej.

oooooooo panie, ale żeby ściągać z chin drożej niż kupować w polsce, to chyba bez sensu
https://allegro.pl/oferta/xiaomi-wiha-zestaw-srubokretow-precyzyjnych-magnes-9154389203

Ja mam tą Wihę i jestem super zadowolony. Co prawda zauważyłem “jeden” minus - jedne bity są namagnesowane i przyciągają śrubki, inne nie. Co nie zmienia faktu, że do użytki “jak potrzebuje, to mam” są bardzo super. Kolega złota rączka też sobie kupił i zachwala.

zawsze można namagnesować samemu bity, kilka lat temu nawet w biedronce było takie narzędzie

Wiecie może co zrobić jeśli w pokrywie laptopa (zwykły windows, plastikowa) wyrobiłem śrubkę, tak że nie można jej odkręcić? Jak można by ją wyciągnąć?

Cieniutkie wiertło i jedziesz :smiley:

Dzięki wszystkim, cebula we krwi obecna więc biorę te siajomi :slight_smile:

Jak chcesz przycebulić to dokup tylko bit którego nie masz.

Też mam Xiaomi/Wiha i jestem bardzo zadowolony. Generalnie uważam że na narzędziach nie warto oszczędzać, wyrobiona śrubka przez słaby wkrętak kosztowała mnie więcej czasu i nerwów niż zestaw dobrych.

btw. te zestawy Xiaomi/Wiha są podrabiane, lepiej kupić od sprzedawcy który ma z oficjalnych kanałów. Ja chyba swoje brałem od proline.pl

Można spróbować naciąć “dremelem” jak masz i wykręcić płaskim śrubokrętem

1 polubienie

Tylko ten sprzedający też wysyła z Chin :wink: