Wideorejestrator

Powstał wątek o uchwytach do auta, ale nie widzę o kamerach.
Jakie polecacie używacie w swoich 4 kółkach?

1 polubienie

Korzystam (ale czy polecam ??, hm …) z małej Xblitz Z9 Full HD/2"/140. Kupiłem za stówę, i w tej cenie nie bardzo wypada narzekać. Ale raczej nie daje się zbyt łatwo odczytać tablic z innych pojazdów w ruchu, a po zmroku to już tylko bryłę aut widać ;).

Słyszałem, że świetna jest ta. Ostrzega o fotoradarach itd. Nie wiem tylko czy działa w PL.

Naprawdę fajny zestaw na przód i tył :slight_smile: Szkoda tylko, że malutki wyświetlacz, więc średnio się sprawdza jako kamera cofania.

https://www.70mai.com/en/dash-cam-pro/

Mam taką, już chyba z rok będzie i zero problemów, jeszcze kupiłem kiedyś w promce na BangGood.

1 polubienie

Mam ją na liście, a skoro ją masz to zadam kilka pytań.
Jak dużą kartę pamięci masz w kamerce i ile godzin potrafi nagrać?
Czy dołączona jest wtyczka do zapalniczki?
Kabel jest wystarczająco długi (gdzie podłączyłeś?)?

Mam kartę 64GB. Można włączyć nagrywanie w H265 więc filmiki nie zajmują jakoś przesadnie dużo. Zapełnia się cały czas i gdy brakuje miejsca najstarsze filmiki się usuwają. Appka jest okej, można zmieniać ustawienia, podejrzeć filmy, pobrać, usunąć. Wtyczka jest. Kabel dokładnie ile ma nie pamiętam a nie chciałbym skłamać, ale poprowadziłem go górą i potem przy boku pasażera z przodu pod listwą, aż potem w dół i pod siedzeniem a stamtąd do wejścia na zapalniczkę które jest dla pasażerów z tyłu. Nic nie wystaje, oprócz końcowej fazy że tak powiem, czyli już samego dojścia do gniazda.

1 polubienie

Mogą tę kamerkę wysłać z polskiego magazynu i będzie w tydzień :slight_smile:

Robiłem niedawno research i wydaje mi się, że Nextbase 322 GW jest spoko jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Kosztuje ok. 80£ czyli delikatnie wykracza poza Twój budżet, ale chyba warto. Jest to środkowy model jeśli chodzi o Nextbase i polecany przez wiele osób :wink:

1 polubienie

Hmm, wydaje się fajny, tylko ciężko go kupić w PL :confused: a na amazonie UK jest za 95 funtów, a to już znacząco przekracza budżet

1 polubienie

Ze swojej strony polecam markę Mio Mivue, porządne sprzęty robi. Obecnie używam Xblitz royall FHD2
TO JE TA KAMERA. Nagrywa bardzo ładne wideo, kamerka nie jest droga. Ma jakieś bajery te sensory. Jednego czego nie wiem to czy ma jakiś sensor ruchu przed kamerą tzn. jeśli pojawi się jakiś obiekt przed kamerą to robi nagranie 5-10 sekundowe.

1 polubienie

ja wlasnie kupilem nextbase 322 gw z jakis miesiac temu na promocji za 70 euro calkiem fajnie smiga

Od kilku lat uzywam YI Dash Cam, jestem z niej zadowolony. Pod linkiem jest chyba nowszy model niz moj:

https://www.aliexpress.com/item/32885424750.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.ce0c54d8AlEHHO

Właśnie chcę na urodziny sobie zażyczyć kamerkę, ale raczej myślę o czymś za max 200zł, coś możecie polecić z takiej niższej półki?

W tej cenie to może uda Ci się na Aliexpress znaleźć 70mai Mini. W Polsce jest za ok. 250 zł.
Tutaj porównanie kilku kamer tej firmy Recenzja kamer samochodowych 70mai - 1S, MINI, LITE i PRO | Blog o kamerach samochodowych i sportowych | Wideorejestratory24.info
Jak musi być z Polski i do 200 to chyba 1S.

1 polubienie

Kupilam 70mai, a właściwie dostałam na urodziny :heart: ale do zamontowania i testów jeszcze troche czasu :slight_smile:

3 polubienia

taka?

chyba taka:

https://www.aliexpress.com/item/1005001299196001.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.4881481ae2wuV9&algo_pvid=b96b4a20-95ff-40ec-9501-50bd111759c3&algo_expid=b96b4a20-95ff-40ec-9501-50bd111759c3-4&btsid=0b0a050b16206503765095033ef834&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

1 polubienie

Dokładnie ta, którą wkleił lexwon, ale widzę, że ostatnio nie ma ich zbyt wiele na Ali, przez to ceny poszybowały (ok. $100). W Polsce tą samą kupisz za 259 zł np. tutaj.
Ja jestem z mojej póki co zadowolony i mogę polecić.