Webcam - kamerka | Home Office

Uuuu… U mnie nie miałoby to zastosowania bo lapka traktuję jak dodatkowy ekran, ale jak znajdziesz to się podziel

1 polubienie

Ja obecnie też, ale planuję zakup monitora ultrawide, i na laptopa będzie za mało miejsca, żeby był ciągle otwarty. A kamera zewnętrzna, bo jak mam calle to mając laptopa obok monitora albo jestem bokiem do kamery, albo muszę się przekręcić w bok biurka, żebym był do niej na wprost. Mało wygodne :wink:

1 polubienie

U mnie jest plan na 32", więc kamerka zewnętrzna to mus (zresztą człowiek lepiej wygląda z kamerki na wysokości oczu a nie na wysokości trzeciego podbródka) ale lapka mam z odpinaną klawiaturą więc sobie zawsze gdzieś taki ekranik mogę postawić tylko do mejli

1 polubienie

32 całe w 4k i 16:9? Skąd taka decyzja? Pytam serio bo to jest alternatywa nad ultrawide nad którą chwilę myślałem :wink: Ale nie mam porównania między jedną i drugą opcją. Obecnie pracuję na 24" fhd plus ekran laptopa

Zrobiłem tak: naoglądałem się rozmaitych filmów na YT i podjarałem na ultrawide. Potem naoglądałem się jeszcze trochę więcej i podjarałem się na 16:9.

W końcu poszedłem do sklepu, akurat stały dwa obok siebie i stwierdziłem, że:

  1. Różnica szerokości między 34" a 32" jest niewielka, za to różnica wysokości już tak. Na 32" będę miał większą elastyczność jeżeli chodzi o układ okien (Power Toys Fancy Zones :heart:)
  2. Mój laptok służbowy uciągnie 4k dla 32" ale z 5k dla 34" już raczej sobie nie poradzi, więc musiałbym brać QHD. QHD < 4K

Taki był mój tok rozumowania; dla Twojego zastosowania może się nie sprawdzić :slight_smile:

3 polubienia

Odkopuje temat po trzech latach. Czy w temacie kamerek do około 300 złotych jest coś bardziej sensownego niż Anker PowerConf C200?

1 polubienie

Chyba nie ma